Портал "Юрист НГО"
LAWNGO.net


Молодіжні громадські ради в об’єднаних громадах навчались як краще планувати та промувати свою роботу

     В рамках проекту «Посилення участі молодих лідерів в об’єднаних територіальних громадах в Західній Україні» проведено ряд навчань для команд  молодіжних громадських рад ОТГ.

    Впродовж червня-вересня активісти відвідали навчальні семінари  щодо посилення спроможності працювати із молоддю в громадах.  Учасники дізнались, як просто і лаконічно формувати власну місію, доносити ідеї до мешканців громад, аналізували сильні і слабкі сторони, ресурси, які можна застосувати для посилення своєї спроможності.

    Команди спільно напрацювали зміст  інформаційного буклету про те, що таке молодіжна рада, які користі для молоді та громади вона приносить і чому варто брати участь в її роботі. Окрім того, команди, в яких ще відсутні логотипи, банери і та інші засоби візуалізації, розробили такі. Для чотирьох молодіжних рад були виготовлені інформаційні банери для використання під час заходів та промоції роботи ради.

   В рамках наступного етапу проведено інформаційні семінари-зустрічі із активами молодіжних громадських рад щодо планування та промоції роботи в громадах. Зокрема, такі семінари відбулись у Старобогородчанській ОТГ 6 жовтня, Новострілищанській ОТГ 12 жовтня та 19 жовтня у Тростянецькій ОТГ. Також учасники проводили презентаційні заходи про роботу молодіжних громадських рад, навчались як практично активізувати та залучати молодь до своїх програм та проектів, зокрема через нестандартні активності – квести, проведення турнірів із настільних ігор, вечорів творчості та інших.

  Заходи реалізовуються в рамках проекту «Посилення участі молодих лідерів в об’єднаних територіальних громадах в Західній Україні», що виконує ГО «Центр громадської адвокатури» та МГО «Комітет підтримки молодіжного самоврядування» за сприяння Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


© Портал "Юрист НГО"
LAWNGO.net