Портал "Юрист НГО"
LAWNGO.net


Як залучати молодь до участі в житті та розвитку громади, - тренувались активісти у Дублянській ОТГ

 22 жовтня під назвою «Діагностика проблем молоді в громаді та включення їхнього вирішення до планів роботи молодіжної громадської ради» пройшов навчальний тренінг на базі Молодіжного громадського простору «Вулик» у Дублянській ОТГ Самбірщини.

Відвідали захід представники Посольства США в Україні - Кетрін Кунс, керівниця  Офісу грантових програм Посольства США  та Сергій Решетов, експерт Фонду сприяння демократії Посольства США. Привітали гостей та учасників т.в.о селищного голови Василь Паранюк та Оксана Домшій, завідувачка відділу освіти, культури, молоді та спорту Дублянської селищної ради.

Координаторка роботи молодіжної громадської ради Дублянської ОТГ Анна Чижо здійснила огляд розвитку молодіжної  ради та роботи молодіжного простору «Вулик». «За час року роботи ми відкрили простір, взяли участь у десятці навчань та тренінгів, організували промоцію роботи ради в громаді, залучили ресурси із п’яти громадських проектів для власних ініціатив. Проте є над чим працювати, щоб робота була системною», - відзначила Анна.

Команда тренерів Центру громадської адвокатури провела навчальну сесію щодо планування та промоції роботи молодіжних громадських рад в громадах. Учасники тренінгу практикувались у визначенні пріоритетних напрямків роботи, діагностиці проблем молоді в громаді, команди формували проекти та аналізували ресурси, які можна залучити для їхньої реалізації. Також учасники обговорювали механізми залучення нових активістів до складів та  впровадження ініціатив молодіжної ради.

Захід проводився в рамках проекту «Посилення участі молодих лідерів в об’єднаних територіальних громадах в Західній Україні», що виконує ГО «Центр громадської адвокатури» та МГО «Комітет підтримки молодіжного самоврядування» за сприяння Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 


© Портал "Юрист НГО"
LAWNGO.net