Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Прес-конференція з приводу впровадження уроків з антикорупції в загальноосвітніх школах

Викладання навчального курсу «Корупція та відповідальність за корупційні діяння» розроблено Інститутом інноваційних технологій  та Міністерством освіти і науки України спільно з громадськими організаціями «Центр єднання європейської молоді «За спільне майбутнє» та «Київська школа рівних можливостей».  Викладання навчального курсу розпочнеться в загальноосвітніх навчальних закладах України в 2009-2010-му начальному році.

На прес-конфренції буде презентовано навчальний посібник «Корупція та відповідальність за корупційні діяння» для учнів загальноосвітніх середніх  шкіл, закладів  профтехосвіти, вчителів історії та правознавства, а також  навчальний документальний фільм «Як не стати жертвою корупції: для старшокласників і не тільки…».

В прес-конференції візьмуть участь: керівник проекту «Запровадження інтерактивних інноваційних уроків на тему антикорупції в середніх загальноосвітніх школах України» Лілія ГУК, експерт Міжнародної громадської організації «Школа Рівних Можливостей» Наталія КРАВЧЕНКО, експерт проекту «Запровадження інтерактивних інноваційних уроків на тему антикорупції в середніх загальноосвітніх школах України» Микола ЧУГАЄВСЬКИЙ.

До гімназії «Троєщина» добиратися від метро «Дарниця»: тролейбус №46, 46к, маршрутка №7, 50 (до кінця), від метро «Петрівка»: тролейбус № 30, маршрутка 192 (до кінця).

Після прес-конференції – об 11.35 в 10-му класі гімназії «Троєщина» відбудеться відкритий урок  з антикорупції, на якому передбачено присутність представників засобів масової інформації та громадських організацій.

За додатковою інформацію звертатися до Миколи ЧУГАЄВСЬКОГО. Моб.  (050) 370-27-14


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net