Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Консультації щодо діяльності НУО on linе! Представники НУО, які працюють із розвитком громад... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Аби отримати більшу допомогу «на дитину», треба більше... довідок

За даними Управлінні у зв’язках із засобами масової інформації Секретаріату Кабінету міністрів, на сьогодні в Україні одержувачів допомоги по догляду за дитиною до трьох років нараховується близько 1,2 млн. осіб. При цьому більше 600 тис. сімей отримують допомогу по догляду за дитиною до трьох років в розмірі до 501 грн., а решта 600 тис. мають мінімально гарантовану державою суму у 130 грн.

Як пояснила заступник міністра, мінімальну суму допомоги виплачують тим, хто пред’явив лише свідоцтво про народження дитини. «Якщо батько чи мати вважає за потрібне одержати тільки цю суму грошей – подають тільки цю довідку», - підкреслила заступник міністра. Разом з тим, відзначила вона, якщо сім’я малозабезпечена, то розмір допомоги по догляду за дитиною розраховується індивідуально і може становити до 501 грн.

«130 грн. - це та гарантія, нижче якої не виплачується допомога. Кожна сім’я, яка потребує додаткової допомоги, може подати декларацію про доходи в органи соціального захисту і одержати більшу допомогу», - зауважила О.Гаряча.

Крім того, вона відзначила, що в цьому році розмір допомоги по догляду за дитиною до трьох років збільшено з 50% до 75% прожиткового мінімуму, а на наступний рік уряд планує збільшити цю допомогу до 100% прожиткового мінімуму. «Якщо за результатами виконання бюджету за перше півріччя будемо бачити, що наші надходження дозволяють прискорити виконання цього рішення, то ми можемо перенести термін з 2010 на 2009 рік», - зазначила О.Гаряча.

За її словами, в цілому на фінансування дитячих виплат і допомоги сім’ям з дітьми в цьому році буде використано 12,9 млрд. грн. (на 23% більше, ніж у минулому році).

Заступник міністра також нагадала, що крім допомоги по догляду за дитиною до трьох років, окремо виплачується ще й одноразова допомога при народженні (перша дитина - 12 240 грн., друга – 25 000 грн., третя – 50 000 грн.).

Джерело: УНІАН


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net