Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів публікацій -> АРХІВ КОНСУЛЬТАЦІЙ

Чи повинна громадська організація показувати курсову різницю, якщо кошти на її рахунок прийшли у Євро?

Звіт до органів податкової Ви подаєте у гривнях. Отож слід відобразити те, що у Вас було у гривнях, а не в іноземній валюті.

У звіті відображається все у гривнях: коли кошти приходять на рахунок, це і є – Ваш «прихід» - сума одержаної безповоротньої фінансової допомоги (п.2.1. звіту), вона показується такою, якою була на день зарахування коштів на рахунок організації по курсу, який тоді був. Якщо ви гроші не міняли протягом певного часу, а потім сума стала більшою з перерахунку на гривню, вказуєте у звіті цю суму з перерахунку на гривню станом на день обміну.
 
А також у звіті Ви показуєте видатки організації (п.9) – фактично використану суму (також у гривнях) та види витрат.
 
Якщо організація отримує відсотки від розміщення коштів на депозитному рахунку, це є «пасивний дохід», що також вказується у п.2.1. звіту, але відповідно до ЗУ «Про оподаткування прибутку підприємств» такі надходження  також звільнені від оподаткування.

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net