Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Консультації щодо діяльності НУО on linе! Реформування митних процедур на місцевому рівні об... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ ПРОГРАМИ

Третій випуск "Юридичного радника із соціальних питань"

У третьому випуску читайте:

- про те, які пільги на житлово-комунальні послуги передбачаються для громадян;
- про причини необхідності реформування системи пільг та привілеїв в Україні;
- статтю про систему соціального захисту населення в країнах-учасницях Європейського союзу;
- актуальні прийняті правові акти, які стосуються пільговиків;
- новини соціальної сфери: звернення інвалідів до Президента України, Концепція Державної цільової соціально-економічної програми забезпечення громадян житлом на 2009-20016 роки, Підвищення цін на газ для населення, Про розширення прав пасажирів урядом ФРН та ін.
- заходи, які проведуть громадські організації соціального спрямування;
- Коментар заступники Міністра праці та соціальної політики України щодо системи державного соціального страхування;
- правові консультації.
 
Підготовка радника здійснюється програмою правової підтримки організацій громадського сектору та проектом «Реформування системи пільг та привілеїв в Україні – наближення до європейських стандартів» Центру громадської адвокатури завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження».
 
Видання розраховане на широке коло читачів, перш за все буде корисним для організацій, які працюють із соціально вразливими категоріями громадян, органам влади та активних громадян.
 
Інформація, що опубліковуватиметься, буде корисною  для громадян різного віку та соціального статусу, з якими працюють організації.
 
З   третім випуском «Юридичного радника з соціальних питань» Ви можете ознайомитись на порталі StudUA.org або порталі "Юрист НГО".
 
Новини та публікації із Радника також розміщуватимуться на порталі «Юрист НГО». Запрошуємо до написання матеріалів, подання своїх анонсів та публікацій на соціально-правову тематику.
        
 Контакти:
Оксана Коваль, керівник проекту «Реформування системи пільг та привілеїв в Україні – наближення до європейських стандартів»
Центр громадської адвокатури
м. Львів, вул. Cтавропігійська 11 оф. 3.
тел. (032) 275-22-98, моб. 80979812738
E-mail: pilgu@lawngo.net, cga@lawngo.net

ЗАВАНТАЖИТИ РАДНИК


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net