Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Посібник «Об’єднання громад» усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин АРХІВ -> Архів публікацій

Хто і як з управлінь та відділів у справах молоді інформує молодіжні організації та молодь через веб-сайти
Постанова встановлює вимоги до мінімального наповнення веб-сайтів органів влади та їхніх структурних підрозділів. Також постанова зобов’язує органи влади та їх структурні підрозділи публікувати новини про діяльність, оприлюднювати інформацію про програми, які виконуються органом, та їх фінансування, звітність про виконання бюджетів.
 
Моніторингу підлягають веб-сайти обласних державних адміністрацій, місцеві ради міст обласного значення, районних держадміністрацій, Міністерства у справах сім’ї, молоді і спорту.
 
До моніторингової групи щодо права на доступ до інформації про діяльність органів влади у справах молоді ввійшли дев’ятнадцять організацій.
Зокрема, це такі організації: Комітет молоді Бердянська (Запорізька обл.), МГО «Добра воля» (Одеська обл..), Хмільницька районна громадська організація «Право» (Вінницька обл..), Станиця Сватове Пласту Національної скаутської організації України (Луганська обл..), Всеукраїнська організація "Молодіжний націоналістичний конгрес", організація «Луганський правозахисний альянс» (Луганська обл..), Молодіжна Правозахисна Група, Асоціація молодих правників (Черкаська обл.), СтудРада при Міському Голові (Івано-Франківська обл.), ГО «Територія успіху» (Кіровоградська обл..), МО “Дубенська Муніципальна Гвардія” (Рівненська обл..), Золочівська Агенція регіонального розвитку (Львівська обл..), Асоціація Молодих Реформаторів (Волинська обл.), Чернівецька обласна молодіжна громадська організація «Молодий Рух», Центр Стратегічних Ініціатив (Хмельницька обл.), ініціативна група студентського самоврядування ЛНМУ (Львів) та Комітет підтримки студентського самоврядування, правозахисні організації «Центр правових та політичних досліджень "СІМ" та Центр громадської адвокатури.
 
Молодіжки уже працюють над моніторингом у своїх регіонах. Після внесення усіх результатів по регіонах будуть сформовані загальнонаціональні рейтинги найбільш інформаційно відкритих та закритих веб-ресурсів органів влади для молоді в загальному та за окремими критеріями, визначено ділянки, у яких органи влади неохоче інформують молодь про свою діяльність.
 
Проект «Реалізація та захист права на інформацію про молодіжні програми» має на меті сприяння та покращення реалізації права на доступ до інформації про молодіжні програми та їх фінансування на загальнодержавному та місцевих рівнях, навчання та активізацію організацій у реалізації права на інформацію.
 
Проект підтриманий програмою «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».
 
Детальнішу інформацію про організації, історію діяльності та досвід організацій можна знайти на порталі www.Studua.org.  
 
 Контакти:
Ярослав Хауляк
Комітет підтримки студентського самоврядування
м. Львів вул. Ставропігійська 11 оф.3
тел. 80937676196

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net