Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Громадські активісти навчались інструментам впливу... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ ПРОГРАМИ

Можливість для молодіжних організацій взяти участь у моніторингу права на доступу до інформації про діяльність органів влади з питань молоді у своєму регіоні

До участі запрошуються молодіжні громадські організації, органи студентського самоврядування, які стикались із «закритістю» інформації, займають чи хочуть займати активну позицію у своєму регіоні щодо доступу до інформації про молодіжні програми.

 В Україні розпочав діяльність проект «Реалізація та захист права на доступ до інформації про молодіжні програми та  їх фінансування».Проект має на меті сприяння та покращення реалізації права на доступ до інформації про молодіжні програми та їх фінансування на загальнодержавному та місцевих рівнях, навчання та активізацію МГО у реалізації права на інформацію та моніторингу доступності інформації про діяльність органів влади.
 
Проект виконується Комітетом підтримки студентського самоврядування, Центром громадської адвокатури та партнерами за сприяння програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».
 
 З   листопада буде розпочато перший етап моніторингу пасивного доступу до інформації про діяльність органів влади з питань молоді у регіонах.
 
 Громадський моніторинг доступності інформації про діяльність органів влади у справах молоді складатиметься із таких  компонентів:
І. Моніторинг пасивного доступу до інформації:
1. Моніторинг наявності обов’язкової інформації на веб-сайтах органів влади щодо роботи з молоддю.
2. Розширений моніторинг доступності інформації про реалізацію молодіжних програм та бюджетного процесу про сприяння соціальному становленню молоді.
3. Моніторинг висвітлення діяльності органів влади, які працюють із молоддю.
ІІ. Моніторинг активного доступу до інформації.
 У першому етапі будуть досліджуватись доступ до інформації про діяльність Міністерства у справах сім’ї, молоді і спорту, усіх обласних державних адміністрацій, міських рад обласного значення, їх структурних підрозділів у справах молоді.  У другому етапі  робота буде проводитись тільки із визначеними областями.
 
 Для учасників із інших областей України підготовлені навчальні посібник та збірник правових актів про діяльність органів влади з питань молоді, інструкції та форми для проведення моніторингу.
Матеріали мають на меті допомогти зробити моніторинг доступу до інформації про діяльність органів влади з питань молоді більш зрозумілим та можливим для будь-якої МГО.
 
 Для участі у моніторингу, отримання навчальних матеріалів, форм спостереження та інструкцій потрібно заповнити анкету, яка є у додатку. Або завантажити її на порталі www.studua.org.
 Анкету слід подати на електронну скриньку kpss@lawngo.net до 29 жовтня 2008 р.
 
 Умови моніторингу: спостереження першого етапу має розпочатись не пізніше 1 листопада 2008 р., спостереження та звіт спостереження мають бути подані не пізніше 15 листопада 2008 р.
Коментарі та висновки представників організацій будуть опубліковані у звіті, організації подаватимуться як партнери моніторингу у всіх інформаційних повідомленнях, та отримають можливість участі в усіх заходах проекту. Детальніша інформація - за контактами.
 
 Контакти:
Ярослав Хауляк, Тетяна Яцків
Комітет підтримки студентського самоврядування
м. Львів вул. Ставропігійська 11 оф.3
тел. 8032 275 22 98, 80974434233 
 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net