Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Консультації щодо діяльності НУО on linе! Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин АРХІВ -> Архів публікацій

Право на доступ до інформації про діяльність органів влади у справах молоді

В Україні розпочав діяльність проект «Реалізація та захист права на доступ до інформації про молодіжні програми та  їх фінансування».Проект має на меті сприяння та покращення реалізації права на доступ до інформації про молодіжні програми та їх фінансування на загальнодержавному та місцевих рівнях, навчання та активізацію МГО у реалізації права на інформацію та моніторингу доступності інформації про діяльність органів влади.

Проект виконується Комітетом підтримки студентського самоврядування, Центром громадської адвокатури та партнерами за сприяння програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».
 
 З   листопада буде розпочато перший етап моніторингу пасивного доступу до інформації про діяльність органів влади з питань молоді у регіонах.
 
 Громадський моніторинг доступності інформації про діяльність органів влади у справах молоді складатиметься із таких  компонентів:
І. Моніторинг пасивного доступу до інформації:
1. Моніторинг наявності обов’язкової інформації на веб-сайтах органів влади щодо роботи з молоддю.
2. Розширений моніторинг доступності інформації про реалізацію молодіжних програм та бюджетного процесу про сприяння соціальному становленню молоді.
3. Моніторинг висвітлення діяльності органів влади, які працюють із молоддю.
ІІ. Моніторинг активного доступу до інформації.
 
 У першому етапі будуть досліджуватись доступність інформації про діяльність Міністерства у справах сім’ї, молоді і спорту, усіх обласних державних адміністрацій, міських рад обласного значення, їх структурних підрозділів у справах молоді.  У другому етапі  робота буде проводитись тільки із визначеними областями.
 
 Для учасників із інших областей України підготовлені навчальні посібник та збірник правових актів про діяльність органів влади з питань молоді, інструкції та форми для проведення моніторингу.
 
Матеріали мають на меті допомогти зробити моніторинг доступності інформації про діяльність органів влади з питань молоді стати більш зрозумілим та можливим для будь-якої МГО.

МОЖЛИВІСТЬ УЧАСТІ ДЛЯ МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У МОНІТОРИНГУ ДОСТУПУ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ ВЛАДИ У СПРАВАХ МОЛОДІ ТА МОЛОДІЖНІ ПРОГРАМИ.  Читати

 У моніторинговій групі доступу до інформації братимуть участь дев’ятнадцять організацій та їхніх представників Читати

Права молоді на інформацію порушуються у місті Львові Читати

Результати моніторингу «пасивного доступу молоді до публічної інформації»: молодіжки провели моніторинг інформаційного наповнення веб-сайтів міських рад та ОДА щодо діяльності структурних підрозділів у справах молоді Читати


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net