Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Консультації щодо діяльності НУО on linе! «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів публікацій -> Законодавство

Постанова Кабінету Міністрів України «Про порядок реєстрації філіалів, відділень, представництв та інших структурних осередків громадських (неурядових) організацій зарубіжних держав в Україні» від 26 лютого 1993 р. N 145

( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ

N 113 від 22.02.94
N 283 від 07.03.98
N 1758 від 27.12.2001 )
 
1.Реєстрація філіалів, відділень, представництв та інших структурних осередків громадських (неурядових) організацій зарубіжних держав в Україні здійснюється Мінюстом.
2. Для реєстрації структурного осередку, крім представництва, представники громадської організації зарубіжної держави подають заяву до Мінюсту.
До заяви додаються:
1) документ, що підтверджує легалізацію громадської організації зарубіжної держави;
2) статут (положення) громадської організації зарубіжної держави;
3) рішення про створення структурного осередку;
4) статут (положення) структурного осередку;
5) відомості про склад керівництва вищих статутних органів структурного осередку (із зазначенням прізвища, імені, по батькові, року народження, місця постійного проживання, посади (заняття), номера телефона);
6) документ про сплату реєстраційного збору.
3. Документи, зазначені у підпунктах 1 і 2 пункту 2 цього Положення, повинні бути легалізовані відповідно до чинного законодавства України та з урахуванням порядку, передбаченого національним законодавством країни громадської організації.
4. Для реєстрації представництва подаються заява та документи, зазначені у підпунктах 1,2 і 6 пункту 2 цього Положення, а також довіреність на здійснення представницьких функцій, оформлена відповідно до законодавства країни, де вона видана (із зазначенням терміну її дії, прізвища, імені представника, його громадянства, місця проживання, повноважень). (Пункт 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 113 від 22.02.94)
5. Заява про реєстрацію структурного осередку за наявності всіх необхідних документів розглядається в двомісячний термін. У необхідних випадках Мінюст проводить перевірку відомостей, що містяться в поданих документах.
При розгляді питання про реєстрацію структурного осередку мо- жуть бути присутніми представники громадської організації зарубіжної держави.
6. За результатами розгляду заяви приймається рішення про реєстрацію структурного осередку або про відмову в його реєстрації.
7. У разі реєстрації структурного осередку заявникові видається свідоцтво про реєстрацію встановленого зразка згідно з додатком.
8. Зареєстрованому структурному осередку присвоюється відповідний номер. Дані про реєстрацію вносяться до Реєстру об’єднань громадян, що ведеться Мінюстом.
У Реєстрі зазначається: дата надходження документів, назва структурного осередку, його місцезнаходження, дата затвердження статуту (положення), мета діяльності, відомості про склад статутних органів і дата реєстрації осередку, відомості про зміни в статутних документах, сума внесеного реєстраційного збору.
Дані Реєстру об’єднань громадян публікуються в газеті “Урядовий кур’єр”.
9. Відомості про реєстрацію структурних осередків Мінюст передає у 10-денний термін до головного обчислювального центру Держкомстату.
(Пункт 9 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1758 від 27.12.2001)
10. Якщо статутні документи структурного осередку або інші документи, подані на реєстрацію, суперечать законодавству України, Мінюст приймає рішення про відмову в реєстрації структурного осередку.
Рішення про відмову в реєстрації структурного осередку в 10-денний термін надсилається заявникові.
11. Про зміни в статутних документах представник (представники) громадської організації зарубіжної держави в 5-денний термін письмово повідомляє Мінюст.
12. У разі припинення діяльності структурного осередку Мінюст приймає рішення про скасування запису в Реєстрі об’єднань громадян.
13. Перереєстрація структурних осередків здійснюється відповідно до вимог пунктів 5-10 цього Положення.
 
 
Додаток до Положення про порядок реєстрації філіалів, відділень, представництв та інших структурних осередків громадських (неурядових)
організацій зарубіжних держав в Україні
 
 ———————————————————————————————————————————————
                 (назва органу, що здійснює реєстрацію)
                            
СВІДОЦТВО
про реєстрацію структурного осередку громадської
          (неурядової) організації зарубіжної держави в
                             Україні
                        ________________ 199 р.
                         N ____________
 
Вид структурного осередку громадської організації зарубіжної держави ———————————————————————————————————————————————————— ———————————————————————————————————————————————————————————— Назва держави, де знаходяться центральні статутні органи громадської організації
                            ——————————————————————————————————————
—————————————————————————————————————————————————————————————
Постійно діючий вищий статутний орган структурного осередку громадської організації зарубіжної держави
                                               ———————————————————
—————————————————————————————————————————————————————————————
Основна мета діяльності структурного осередку
                                                  ————————————————
————————————————————————————————————————————————————————————— ————————————————————————————————————————————————————————————— —————————————————————————————
         Керівник
              —————————————————————————————
        М.П.                                    Підпис
 
 
 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net