Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Громадські активісти навчались інструментам впливу... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин АРХІВ -> Архів публікацій

Порядок реєстрації змін до статуту релігійної організації

 Відповідно до статті 14 Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації”, зміни і доповнення статутів (положень) релігійних організацій підлягають реєстрації.

Зміни і доповнення статутів (положень) релігійних організацій реєструються в тому ж порядку і в ті ж терміни, що і реєстрація статутів (положень).
 
Отож, документи на реєстрацію змін та доповнень подаються до того ж органу, який здійснив реєстрацію статуту релігійної організації.
 
Таким чином, внесені зміни чи доповнення до статуту релігійної громади підлягають реєстрації обласною, у місті Києві та Севастополі – Київською та Севастопольською міською державною адміністрацією, а у Республіці Крим –Урядом Республіки Крим. А релігійні центри, управління, монастирі, релігійні братства, місії та духовні навчальні заклади реєструють зміни і доповнення до статуту у державному органі України у справах релігій, яким є Державний комітет у справах національностей та релігій.
 
Орган, який здійснює реєстрацію, в місячний термін розглядає документи про внесення змін чи доповнень до статуту (положення) релігійної    організації,    і приймає відповідне рішення.
Також відповідно до статті 14 Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації” орган, що здійснює реєстрацію, повинен не пізніш як у десятиденний термін письмово повідомити про нього заявникам.
 
Нормативно-правові акти:
 
§        Закон України “Про свободу совісті та релігійні організації” від 23 квітня 1991 року.
§        Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” від 15 травня 2003 р оку.
§        Положення про Державний комітет України у справах національностей та релігій,затверджене Постановою Кабінету Міністрів України N 201 від 14 лютого 2007 року.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net