Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин АРХІВ -> Архів публікацій

Порядок реєстрації змін до статуту благодійної організації
  
 Відповідно до статті 8 Закону України “Про благодійництво та благодійні організації”, про зміни у статутних документах благодійна   організація повідомляє у 10-денний термін реєструючий орган.
Порядок внесення державної реєстрації змін до статуту благодійної організації визначено Положенням про порядок державної реєстрації благодійних організацій, що затверджений Постановою Кабінету Міністрів України №382 від 30 березня 1998 року.
 
Відповідно до п.14 Положення, для внесення змін і доповнень до статуту (положення) благодійної організації до реєструючого органу подаються:
а) заява, підписана уповноваженим представником;
б) протокол зборів (з’їзду, конференції) з рішенням про внесення змін і доповнень до статуту (положення);
в) матеріали, що підтверджують правомочність зборів (з’їзду (конференції), текст змін і доповнень,
г) копія статуту (положення) у двох примірниках.
 
Заява про внесення змін і доповнень до статуту (положення) розглядається реєструючим органом у двомісячний термін.
 
За результатами розгляду заяви приймається рішення про погодження зазначених змін і доповнень, про що робиться в статуті (положенні) відповідний запис, або про відмову у їх погодженні.
Щодо справляння плати та її розмірів за державну реєстрацію змін до статутних документів благодійної організації, то ні в Законі України “Про благодійництво та благодійні організації”, ні в Постанові Кабінету Міністрів “Про розміри і порядок справляння плати за державну реєстрацію благодійних організацій” нічого не вказується про можливість справляння такої плати.
 
 
Нормативно-правові акти:
 
§   Закон України “Про благодійництво та благодійні організації” від 16 вересня 1997 року.
§   Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”  від 15 травня 2003 року.
§   Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про порядок державної реєстрації благодійних організацій” №382 від 30 березня 1998 року.
§   Постанова Кабінету Міністрів “Про розміри і порядок справляння плати за державну реєстрацію благодійних організацій” N 383 від 30 березня 1998 року.
 
 
   Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net