Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Громадські активісти навчались інструментам впливу... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин АРХІВ -> Архів публікацій

Етап ІІІ.Отримання довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)

Отримання довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)

 Наступним кроком є реєстрація в органах статистики.
Насправді Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” передбачено, що після отримання свідоцтва про держреєстрацію, Вам не буде потрібно “оббивати пороги” інших органів – статистики, Пенсійного фонду, ДПА та ін. Для цього створюються “єдині вікна” щодо реєстрації.
Якщо воно працює у Вашому місці реєстрації, ми Вас вітаємо, оскільки усі ці процедури можна буде здійснити набагато швидше і легше. Проте, на жаль, у більшості місцях реєстрації вони належно не працюють, оскільки то органам статистики “затісно” “у єдиному вікні”, то податкова не хоче покидати “резиденції”, то приміщення не забезпечене тощо.
 
Документи для внесення до ЄДРПОУ
 
Для отримання довідки із статуправління потрібні такі документи:
1)             заповнена облікова картка,
2)             установчі документи (статут),
3)             копія реєстраційної картки, завірена держреєстратором,
4)             копія свідоцтва про держреєстрацію юридичної особи.
 
Терміни внесення до ЄДРПОУ
 
Також в органах статистики Вам можуть запропонувати розцінки на послуги щодо швидкої реєстрації. Наприклад, для того, щоб управління статистики видало довідку протягом дня потрібно сплатити 31, 13 грн., протягом двох днів – 20, 23 грн., трьох – 15, 56 грн. Копія, завірена органом статистики, коштуватиме додаткових 1,15 грн.
 
Далі Ви можете одночасно  подавати документи для взяття на облік у:
§               податковій адміністрації,
§               Пенсійному фонді,
§               Фонді загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття;
§               Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань,
§               Фонді соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
 
Водночас слід подавати документи для надання дозволу на виготовлення печатки. Оскільки встановлений законодавством термін для органів внутрішніх справ, протягом якого вони можуть розглядати документи, становить 5 робочих днів, а реєстрацію в усіх органах слід провести за 10 днів, зволікати не варто.
 
Нормативно-правові акти:
 
§   Постанова Кабінету Міністрів України „Про створення Єдиного реєстру підприємств та організацій України” №118 від 22 січня 1996 року.
§   Наказ Державного комітету статистики України „Про затвердження форми довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України” №216 від 1 серпня 2005 року.
 
 
 

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net