Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Громадські активісти навчались інструментам впливу... «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ ПРОГРАМИ

Звіт про діяльність ГО "Центр громадської адвокатури" за 2019 рік

 У  2019 році громадська організація «Центр громадської адвокатури» продовжила реалізацію програм, які започатковані в попередніх роках, а також впроваджувала нові напрямки роботи та співпраці.

Ми продовжуємо програми, які стосуються підтримки громадянського суспільства,  підтримки молодіжних лідерів, лідерів у  об’єднаних територіальних громадах, підтримки впровадження реформ на місцевому рівні.

Організація продовжила працювати над своїм організаційним розвитком, в тому числі стратегічним плануванням та роботу з актуальними викликами, які виникли в країні.

Започаткована у 2018 році  із польськими партнерами (Креадукація, Польща)  програма підтримки молодіжних лідерів в громадах  успішно реалізовувала заходи щодо посилення ролі молоді в 2019 році.

 Ми продовжували допомагати інституційно зміцнювати свій потенціал молодіжним громадським радам  та розвиватись  молодіжним громадським просторам в Західній Україні за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Спільно із Міжнародним фондом «Відродження» та Мережею ресурсних центрів команда центру допомагала об’єднаним територіальним громадам планувати та впроваджувати реформи на місцевому рівні без конфліктів та соціального напруження.

Організація адмініструє започатковану у 2007 році програму правової підтримки неурядових організацій, фахівці якої допомагають організаціям та активістам у складних правових ситуаціях.

Спільно із партнерами із різних областей  експерти допомагали розробляти і впроваджувати практики антикорупційної політики в об’єднаних територіальних громадах Львівщини за підтримки Посольства Великої Британії.

ЗВІТ


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net