Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Громадські активісти навчались інструментам впливу... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Посібник «Об’єднання громад» усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ

Молодіжні громадські ради в об’єднаних громадах навчались як краще планувати та промувати свою роботу

     В рамках проекту «Посилення участі молодих лідерів в об’єднаних територіальних громадах в Західній Україні» проведено ряд навчань для команд  молодіжних громадських рад ОТГ.

    Впродовж червня-вересня активісти відвідали навчальні семінари  щодо посилення спроможності працювати із молоддю в громадах.  Учасники дізнались, як просто і лаконічно формувати власну місію, доносити ідеї до мешканців громад, аналізували сильні і слабкі сторони, ресурси, які можна застосувати для посилення своєї спроможності.

    Команди спільно напрацювали зміст  інформаційного буклету про те, що таке молодіжна рада, які користі для молоді та громади вона приносить і чому варто брати участь в її роботі. Окрім того, команди, в яких ще відсутні логотипи, банери і та інші засоби візуалізації, розробили такі. Для чотирьох молодіжних рад були виготовлені інформаційні банери для використання під час заходів та промоції роботи ради.

   В рамках наступного етапу проведено інформаційні семінари-зустрічі із активами молодіжних громадських рад щодо планування та промоції роботи в громадах. Зокрема, такі семінари відбулись у Старобогородчанській ОТГ 6 жовтня, Новострілищанській ОТГ 12 жовтня та 19 жовтня у Тростянецькій ОТГ. Також учасники проводили презентаційні заходи про роботу молодіжних громадських рад, навчались як практично активізувати та залучати молодь до своїх програм та проектів, зокрема через нестандартні активності – квести, проведення турнірів із настільних ігор, вечорів творчості та інших.

  Заходи реалізовуються в рамках проекту «Посилення участі молодих лідерів в об’єднаних територіальних громадах в Західній Україні», що виконує ГО «Центр громадської адвокатури» та МГО «Комітет підтримки молодіжного самоврядування» за сприяння Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net