Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
«Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ

“Впливай на бюджетний процес!” - тренінги для активної молоді об’єднаних територіальних громад (Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська області)

 

Захід проводитиметься у м. Тернопіль  – 4 листопада,   у м. Львів -  11 листопада.
 
Цільова аудиторія: молодіжні громадські активісти, котрі прагнуть впливати на бюджетний процес та мають ідеї для розвитку своїх об’єднаних територіальних громад.
 
Передбачається проведення 2 одноденних тренінгів:
4 листопада - для молодіжних активістів Тернопільської області,
11 листопада -   для молодіжних активістів Львівської та Івано-Франківської областей.
 
Формат тренінгу: 1-денний тренінг з використанням міні-лекцій, практичних групових вправ, технік “мозкового штурму”, "світового кафе" та інтерактивних методик.
 
У рамках тренінгу розглядатимуться питання: бюджетний процес в ОТГ та можливості впливу громадськості на його формування;   бюджет участі: від знань до дій; що таке проект, як його зробити успішним; бюджетні програми, де знайти громадським ініціативам та ОТГ кошти  для розвитку  громади.
 
Для участі в тренінгу учасникам відповідних областей необхідно надіслати на скриньку cga@lawngo.net   інформацію: ПІП учасника; моб. телефон; скринька для зв’язку із учасником; ОТГ, яку представляє учасник;  організація, яку представляє учасник; мотивацію участі. Терміни зголошення: для участі у тренінгу у м. Тернопіль – до 1 листопада, у м. Львів – до 6 листопада.
Учасники, які будуть відібрані, отримають інформацію на вказану у заявці скриньку.
Організатори відшкодовують транспортні витрати учасника до місця проведення заходу і в зворотному напрямку за наявності підтверджуючих документів про транспортні витрати. Витрати на пальне авто, перевезення  власним авто не відшкодовуватимуться.
Тренінг проводитимуть тренери, які є випускниками Школи бюджетної грамотності для громадських організацій, - Ірина Гринчишин (ГО «Інститут регіоналістики»), Зоряна Філіповс (ЛОГО «Центр ініціатив Львівщини»), Тетяна Яцків (ГО «Центр громадської адвокатури»).
Захід проводиться у рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства» , що реалізується Фондом Східна Європа та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net