Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Консультації щодо діяльності НУО on linе! Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ

«Як розпочати роботу над власним оргрозвитком, щоб бути ефективними, сталими та успішними?»: семінар для НУО, які працюють для розвитку громад

Захід проводитиметься у місті Львові 27-28 липня 2017 року.

Цільова аудиторія:  представники громадських неурядових організацій, які  займаються оргрозвитком своїх  НУО (однак відчувають брак компетенцій у запропонованих темах семінару), або мають стійку мотивацію розпочати роботу із розвитком своєї організації. Перевага надаватиметься представникам організацій, які працюють із розвитком громад у своєму регіоні.

Тематика заходу стосуватиметься стратегічного планування, добрих практик управління та документування політик організації.  Основні питання, які розглядатимуться: 

  • Що таке організаційний розвиток та чому він потрібний сьогодні НУО, які працюють із розвитком громад ? Чи можемо ми допомогти іншим, навчити інших, якщо наша НУО не має спроможностей для сталого, послідовного, надійного виконання власної місії та завдань?
  • Що таке стратегія? Для чого вона потрібна НУО? Які основи стратегічного планування? Як  розробити та впровадити стратегію?
  • Яким вимогам законодавства має сьогодні відповідати громадська неурядова організація, як привести у відповідність свої документи та статус? Як впорядкувати структуру органів управління та якими є добрі практики управління НУО?
  •  Які політики можуть бути розроблені та впроваджуватись для організаційного розвитку? Де взяти ресурси для цієї роботи?

Навчальні сесії проводитимуть тренери: щодо стратегічного планування - Андрій Круп’як (www.facebook.com/akrupyak/); щодо правового статусу та документування політик – Тетяна Яцків, координаторка програми правової допомоги НУО, ГО «Центр громадської адвокатури» (http://www.lawngo.net).

Учасникам забезпечується проживання та харчування на період проведення семінару.  Витрати на проїзд відшкодовують організатори у межах вартості потягу купе (не вище 2 класу Інтерсіті). Відшкодування транспортних витрат відбувається за наявності квитків в обидві сторони проїзду.

Відбір до участі у семінарі здійснюватиметься на конкурсній основі. Для оголошення потрібно заповнити анкету за посиланням  та надіслати її не пізніше 7 липня 2017 р.

Контактна інформація щодо заходу: Ярослав Хауляк, 0969572585, 0992750240, cga@lawngo.net.

Захід проводить ГО «Центр громадської адвокатури» у рамках проекту  «Підтримка зусиль НУО з розвитку громад» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net