Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
«Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Громадські активісти навчались інструментам впливу... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Електронна бібліотека -> КОРИСНІ ВИДАННЯ

Посібник «Об’єднання громад»

 

Пропонуємо Вашій увазі посібник з питань децентралізації «Об’єднання громад: від ініціативи до ефективної діяльності», розроблений експертами Центру громадської адвокатури.

Цей посібник спрямований на допомогу в першу чергу тим громадам, які лише планують об’єднуватися, і тим, в яких нещодавно відбулися або найближчим часом мають відбутися перші вибори. Саме для такої аудиторії він стане найбільш корисним.

На сторінках видання Ви знайдете кваліфіковані відповіді, роз’яснення та коментарі на різноманітні запитання, що стосуються процесів децентралізації. Від того, як утворити об’єднану громаду, і до того, як налагодити її належне функціонування. Цей посібник, а радше, збірник, зібрав кращі коментарі та поради як наших експертів так і колег із інших організацій, щоб Ви в процесі становлення громад якомога менше стикалися із різноманітними труднощами.

Більше того крім, теоретичних роз’яснень, рекомендацій та порад, кожен із розділів доповнений зразками вже прийнятих на практиці й апробованих актів рад. Тут також ви ознайомитеся із успішними досвідами функціонування громад в нових умовах. Зокрема у налагодженні ефективного управління медициною в громаді, прикладами реорганізації навчальних закладів, функціонуванням центрів надання адміністративних послуг, проведення інвентаризації ресурсів громад та ін.

 Електронну версію посібника можна отримати перейшовши за посиланням.

Посібник підготовлено у межах проекту «Підтримка процесів децентралізації в частині добровільного об’єднання громад у Львівській області» громадської організації «Центр громадської адвокатури», який здійснюється в рамках програми ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net