Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Реформування митних процедур на місцевому рівні об... «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ

Громадські активісти та влада ділились практиками участі у бюджетному процесі на форумі у Львові

У місті Львові 6-7 жовтня 2016 року відбувся дводенний форум «Практики та виклики участі громадськості у бюджетному процесі».

 

  Захід був завершальним з серії навчальних семінарів, воркшопів щодо посилення спроможності громадських активістів брати участь у бюджетному процесі та реалізовувати ініціативи у своїх регіонах.

 

    Форум організований ГО «Центр громадської адвокатури» у рамках проекту «Залучення у бюджетний процес через активну і компетентну участь громадськості», що реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 

    У заході взяли участь представники громадських організацій, громадські лідери, які є активними учасниками громадських ініціативах щодо прозорості бюджетів та залучення громадян до їхнього формування, представники органів влади та медіа з різних регіонів України.

 

    Завданням форуму стало  формування ефективного майданчику для спільного огляду існуючих практик участі громадськості у бюджетному процесі, які застосовуються в Україні, аналізу їх успішності та викликів, я також проблем застосування.

 

  

В рамках першого дня учасники мали змогу ознайомитись із практиками запровадження «бюджету участі» у містах Львові, Житомирі, Черкаси, обговорити можливості громадського моніторингу використання бюджетних коштів. Учасники ознайомились із  бюджетною адвокацією на прикладі включення фінансування соціального компоненту у Обласну цільову соціальну програму з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу у Львівській області на 2016-2018 роки.

 

    Також була організована дискусія у форматі «Відкритий простір», завдяки чому обговорено вісім тем щодо викликів участі громадян у бюджетному процесі. Застосування формату дозволило, щоб теми для «порядку денного» пропонувались і обговорення модерувалось самими учасниками.

 

    В рамках другого дня презентовано та обговорено загальні питання та проблеми механізмів залучення громадськості до бюджетного процесу, впровадження бюджету участі на прикладі  окремих міст, приклади вирішення проблем громади через бюджетне адвокатування, участь громадськості у процесі реалізації, звітності, оцінці бюджетного процесу.

 

 

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net