Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Посібник «Об’єднання громад» усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ

Молодіжні активісти навчались розуміти бюджет та адвокатувати потреби молоді на місцевому рівні

 В місті Івано-Франківськ 30 червня – 1 липня ГО «Центр громадської адвокатури»  провела дводенний семінар для представників молодіжних організацій, молодіжних лідерів.

Учасниками семінару за результатами відбору стали активісти із різних областей України, які мали стійку мотивацію впливати на бюджетний процес та просувати вирішення проблем молоді на місцевому рівні.

У рамках першого дня семінару активісти навчились  робити перші кроки до аналізу бюджетної інформації на місцевому рівні, шукати її та як отримувати на запити.  Також у ході практичних вправ у групах учасники опрацьовували бюджетні програми, рішення про бюджети та додатки для пошуку інформації про кошти, які спрямовуються на цілі молоді. Активісти також взяли участь в Word Café Discussion, напрацювали перелік проблем, які можна вирішувати на місцевому рівні, заходи впливу для просування та як  залучити широкі аудиторії цікавитись складними питаннями бюджету, які «заховані» у незрозумілих рядках та кодуваннях.

Експерт Центру громадської адвокатури Ярослав Хауляк розповів про можливості  застосування системи «Прозоро», а також можливості громадськості моніторити витрачання коштів бюджетів та  шукати шляхи економії, які дозволять у більшій мірі задовольнити потреби громади.

Також молодіжні лідери навчались основами застосування інструментів громадського залучення та адвокатування своїх потреб у місцеві бюджети, у групах учасники пробували сформувати концепцію бюджетної програми та кампанії їх просування.

Серія навчальних заходів проводиться ГО «Центр громадської адвокатури» у рамках проекту «Залучення у бюджетний процес через активну і компетентну участь громадськості», що реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в України.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net