Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
«Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Громадські активісти навчались інструментам впливу... Консультації щодо діяльності НУО on linе! усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ

Громадській експертизі діяльності Львівської обласної державної адміністрації щодо залучення громадськості до бюджетного процесу у сфері охорони здоров’я - бути

 Центр громадської адвокатури звернувся до Львівської обласної державної адміністрації з проханням про сприяння у проведенні громадської експертизи діяльності щодо залучення громадськості до бюджетного процесу у сфері охорони здоров’я.

22 жовтня 2015 року видано наказ №805 Департаментом охорони здоров’я ЛОДА про сприяння проведенню громадської експертизи.

Актуальність проблеми. Політику залучення громадськості до формування та реалізації місцевої політики реалізовує в тій чи іншій мірі кожен орган публічної влади. Законодавством та на рівні органів влади через прийняття локальних актів передбачаються різні механізми такого залучення.

Одним із напрямків у сфері охорони здоров’я відповідно до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2015 рік є оптимізація мережі лікувально-профілактичних закладів з метою забезпечення відповідного доступу населення до медичних послуг усіх рівнів надання медичної допомоги, подальша реалізація програмно-цільового методу фінансування для розвитку пріоритетних напрямів галузі охорони здоров’я. Ефективним способом підвищення якості певних реформ, розробки програм є залучення громадськості, окрім того, це на сьогодні визнається як необхідна умова належного управління бюджетними ресурсами.

Мета проведення громадської експертизи – на основі громадського аналізу проведення оцінки діяльності Львівської обласної державної адміністрації щодо залучення громадськості до бюджетного процесу у сфері охорони здоров’я.

Предмет громадської експертизи – діяльність Львівської обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів щодо забезпечення умов для доступу до інформації, яка стосується громадського інтересу та є необхідною для участі інститутів громадянського суспільства в бюджетній політиці у сфері охорони здоров’я Львівської області, механізми та способи залучення, які застосовуються та їх ефективність.

22 жовтня 2015 року видано наказ №805 Департаментом охорони здоров’я ЛОДА про сприяння проведенню громадської експертизи діяльності Львівської обласної державної адміністрації щодо залучення громадськості до бюджетного процесу у сфері охорони здоров’я.

Публікацію створено в рамках проекту “Посилення голосу громадськості та участі у плануванні та використанні бюджетних коштів у сфері охорони здоров’я на місцевому рівні”, який виконується Центром громадської адвокатури за підтримки програмної ініціативи “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду «Відродження».


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net