Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ ПРОГРАМИ

Представники громадськості і влади взяли участь у візиті-обміні у Дніпропетровську

 З 26 по 29 квітня 2015 року громадські активісти та представники органів влади Львівщини перебували з візитом у м. Дніпропетровську. Тема заходу стосувалася інструментів громадської участі в місцевій політиці, вивчення досвіду діяльності неурядових громадських організацій на Дніпропетровщині та співпраці з владою.

Приймаючою стороною став Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», який тепло зустрів делегацію зі Львова.

Перший день перебування в м. Дніпропетровську розпочався з візиту офісу Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», де відбулося загальне знайомство з усіма присутніми.

В другій половині для відбувся круглий стіл «Партнерство громадськості і влади» за участю представників організацій громадянського суспільства, органів місцевого самоврядування, медіа. Також учасники мали змогу взяти участь у майстер – класі «Громадська експертиза» від Олексія Літвінова (Інститут громадської експертизи) та  вивчали законодавство, практики та нюанси проведення громадської експертизи.

Другий день був не менш насиченим, цікавим та пізнаваючим. В першій половині для було здійснено візит до Дніпропетровської районної ради (смт. Ювілейне), де зустрілись з представниками ради, громадських організацій Дніпропетровського району. Учасники ділилися досвідом громадських ініціатив, співпраці з органами влади, а також розповіли про їх діяльність та успішні практики розвитку місцевих громад і залучення членів громад. Учасники відвідали Дніпропетровську міську раду та зустрілися з керуючим справами Шебановим В.А. та депутатами.

 Захід проводився в рамках проекту «Посилення голосу неурядових організацій в Україні», що реалізується програмою правової підтримки НУО ГО «Центр громадської адвокатури» у партнерстві із Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. 

 

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net