Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Консультації щодо діяльності НУО on linе! Громадські активісти навчались інструментам впливу... «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ ПРОГРАМИ

Громадські діячі Дніпропетровщини з візитом в місті ЛЕВІВ

12 – 14 березня 2015 року в місті Львів відбулася ознайомча зустріч представників НУО Дніпропетровська з громадськими організаціями Львівщини. Захід відбувався в рамках проекту «Розвиток та підтримка місцевих громад у малих містах та сільських районах Дніпропетровської області», що реалізуються Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» у партнерстві з ГО «Центр громадської адвокатури» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

У візиті приймали участь представники неурядових організацій і ініціативних груп Дніпропетровської області.

В перший день візиту представники третього сектору Дніпропетровщини завітали до громадських організацій:

— «Товариство Лева» однієї з найбільш авторитетних громадських організацій Західного регіону України;

— «Західноукраїнський ресурсний центр» перший в Україні ресурсний центр для НДО;

— «Західноукраїнський ресурсний центр «Жіночі перспективи» унікальною по своєї суті об’єднанню громадян;

— Громадська організація «Центр громадської адвокатури».

Першими учасників візиту зустрічали члени ГО «Товариство Лева». Заступник голови правління Ігор Добко ознайомив присутніх із  історією створення і досвідом діяльності організації та передав слово координатору лабораторії соціальних ініціатив «Пошук» Людмилі  Роман, яка дуже цікаво розповіла про проекти, що реалізує їх організація.

Наступним слово взяв Андрій Кирчів — член «Товариства Лева» та виконавчий директор асоціації «Енергоефективні міста України».

Андрій Кирчів звернувся до присутніх з пропозицією долучитися до спільної праці з організації комплексу заходів із підвищення поінформованості місцевих громад щодо проблем енергоефективності та захисту і збереження довкілля.

Наступна зустріч відбулася в офісі громадської організації «Західноукраїнського ресурсного центру». Гостей міста зустріли Петро Лазарчук і Левко Довган. Учасники заходу мали змогу з перших уст почути про діючі проекти організації та поспілкуватися з менеджерами проектів і отримати неоцінений досвід.

Наступна зустріч першого дня відбулася в офісі громадської організації «Західноукраїнський ресурсний центр «Жіночі перспективи». Президент організації Максимович Любов Володимирівна розповіла присутнім, що організація створена понад 10 років тому жінками-фахівцями у галузі економіки, права, психології та соціальної роботи, з акцентуацією діяльності на таких основних проблемах, як: правовий захист жінок, гендерна рівність, розвиток жіночого підприємництва, жіноче лідерство тощо.

Остання зустріч першого дня відбулася з громадською організацією «Центр громадської адвокатури», яка поділилася презенацією про діяльність організації, мету, цілі, завдання, напрями діяльності, а також про діючі проекти 2015 року та завершені проекти, що реалізовувалися в 2014 році.

 Другий день розпочався візитом до  громадських організацій  «Центр освітніх ініціатив», «Європейський діалог» і «Зелений хрест».

В другій половині дня громадські діячі із Дніпропетровщини завітали до об’єднання «Самопоміч», де з ними зустрілися керівник Андрій Шевців і заступник керівника з загально-організаційних питань Оксана Страз.

На завершення другого дня громадським активістам випала нагода прогулятися по вуличкам Львова, побачити на власні очі архітектурні пам’ятки старого міста і послухати цікаву екскурсію.

Даний захід проведений в рамках проекту «Розвиток та підтримка місцевих громад у малих містах та сільських районах Дніпропетровської області», що реалізується Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» у партнерстві з ГО «Центр громадської адвокатури»  за підтримки Фонду Сприяння Демократії Посольства США в Україні.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net