Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Посібник «Об’єднання громад» Консультації щодо діяльності НУО on linе! Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ

Громадські активісти Східу та Заходу обмінялися досвідом

З 12 по 14 лютого делегація з м. Дніпропетровська перебувала з дружнім візитом у м. Львів.

Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» влаштував представникам ОСББ, ЖБК, ОСН, ініціативних груп, що тісно співпрацюють з Громадською спілкою «Наш дім Дніпропетровщина» та місцевого самоврядування Дніпропетровської області зустріч з активними організаціями м. Львову, що мають успішний досвід діяльності в цих сферах.

Що побачили? Чому навчились?

В ході візиту пройшли навчальний семінар від Володимира Бригілевича (Центр досліджень місцевого самоврядування) щодо новітнього законодавства та шляхів його реалізації в сфері управління житловими багатоквартирними будинками, аналізу польського та литовського досвіду в питаннях реформування системи ЖКГ в цих країнах.

В ході дискусії група дійшла висновку, що ця інформація буде корисною для застосування в Дніпропетровську щодо організації курсів підвищення кваліфікації для управителів та голів ОСББ, ЖБК та ОСНів, організації консультативної допомоги з бухгалтерських, юридичних, технічних питань.

Крім того була надана можливість відвідати кращі асоціації ОСББ, поставити всі питання, що цікавили членів групи в сфері управління житлом, подивитись на власні очі на те, як найорганізованіші представники львівської громади змогли забезпечити на своїх територіях і в своїх будинках, завдяки своїй згуртованості та відповідальності, комфортні умови проживання.

Наступного дня вивчали досвід Ресурсного центру для ОСББ при Львівській міській раді. Дізналися про їх напрацювання в сфері кредитування ОСББ, розробки програм сприяння діяльності ОСББ на рівні міськради та запросили мера міста Львів пана Садового допомогти Дніпропетровську в організації даної діяльності на такому ж рівні.

Зустрілись також з Центром громадської адвокатури (Тетяною Яцків), який поділився досвідом створення ОСНів в сільських громадах Львівщина.

А ще делегація з Дніпропетровська мала приємну подорож, знайомство з одним з найгарніших міст в Україні. Львів’яни були дуже доброзичливі, погода сонячна, і купа позитивних вражень залишилась в серцях кожного з нас!

Даний захід проведений в рамках проекту «Розвиток та підтримка місцевих громад у малих містах та сільських районах Дніпропетровської області», що реалізується Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» у партнерстві з ГО «Центр громадської адвокатури»  за підтримки Фонду Сприяння Демократії Посольства США в Україні.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net