Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Посібник «Об’єднання громад» Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів публікацій -> Новини 2013

У Львові відбудеться обговорення «Виконання міжнародних зобов’язань України у сфері трудових прав та їхнього захисту»

      У місті Львові 8 липня цього року відбудеться всеукраїнський круглий стіл щодо проблем реалізації та захисту трудових прав в Україні.

Громадська організація «Центр громадської адвокатури» запрошує взяти участь в обговоренні «Виконання міжнародних зобов’язань України у сфері трудових прав та їхнього захисту».
До участі в круглому столі запрошуються представники громадських правозахисних організацій, профспілок, органів державної влади, а також активісти та громадські діячі, зацікавлені в даному питанні з різних регіонів України.
У фокусі уваги заходу – трудові права, які гарантуються міжнародно-правовими договорами про права людини, що є частиною національного законодавства, Конституцією та іншими законами України, проблеми правового регулювання, застосування норм трудового законодавства в сучасних умовах, в тому числі судової практики.
Передбачається, що учасники – представники громадських правозахисних організацій, центрів правової інформації, громадських приймалень при громадських об’єднаннях та профспілках, органів влади, - обміняються інформацією щодо проблемних питань реалізації та захисту трудових прав, кейсів, з якими працювали організації, практик захисту порушених прав. Ця та інша інформація, матеріали, підготовлені у рамках проекту, будуть включені до громадського звіту, який готується українською та англійською мовами.
Захід проводиться у рамках проекту «Моніторинг дотримання трудових прав в Україні», що виконується ГО «Центр громадської адвокатури» за підтримки проекту «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.
Для участі просимо до 30 червня 2014 року надіслати лист – зголошення на скриньку cga@lawngo.net із контактною інформацією учасника або підтвердити участь за контактами, вказаними нижче. Транспортні витрати щодо участі у заході учасників із інших міст відшкодовують організатори (проїзд автобусом або потягом – купе або плацкарт).
 Місце проведення: готель “Львів” конференц-зал 1 поверх.
Адреса: м. Львів, проспект В. Чорновола, 7.
 
Контактна особа:
Маряна Багній: тел. 0978641345, 032 244 46 59,  cga@lawngo.net

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net