Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ

Впровадження безоплатної первинної правової допомоги на Прикарпатті

             Станіславською правозахисною групою розпочато реалізацію проекту «Формування сталої системи надання безоплатної правової допомоги на Прикарпатті»,   метою  якого  є  сформування в місцевих громадах Прикарпаття стійкої організаційної й фінансової основи для надання безоплатної первинної правової допомоги шляхом співпраці між громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування.  

В рамках проекту планується здійснити заходи, які допоможуть органам місцевого самоврядування Прикарпаття запровадити у територіальних громадах систему безоплатної первинної правової допомоги.  Зокрема передбачено створення робочих груп за участі представників місцевого самоврядування для розробки відповідних рішень, розробка процедурних документів для органів місцевого самоврядування, які необхідні для функціонування в громадах системи безоплатної правової допомоги, проведення навчально-інформаційної сесії для відповідальних представників органів місцевого самоврядування.
Передбачається, що результатами даного проекту буде  прийняття радами відповідних рішень для створення конкретної моделі безоплатної первинної правової допомоги у відповідній територіальній громаді  та виділення фінансування з місцевих бюджетів на реалізацію у 2015 році обраної моделі безоплатної правової допомоги.
          Крім того, в рамках проекту жителі Івано-Франківської області матимуть можливість одержати безоплатну первинну правову допомогу в Центрі правової інформації та консультацій (ЦПІК). Також передбачено діяльність виїзних Центрів правової інформації та консультацій в Долинському та Рожнятівському районах.
         Також Станіславська правозахисна група будепроводити інші дієві заходи спрямовані на співпрацю з органами місцевого самоврядування щодо протидії порушенням прав людини та розробка запобіжних заходів проти порушень прав людини. 
Адреса Координаційного ЦПІК Станіславської правозахисної групи :
вул. Гаркуші 2 офіс 40, м. Івано-Франківськ,
тел.(0342)731331; моб.0503338783, 0979685775.
 Графік прийому: понеділок – четвер з 9.00-16.00.
 
Хід реалізації проекту висвітлюватиметься на веб-порталі Станіславської правозахисної групи «Право громади» pravogromady.org.ua та у місцевих ЗМІ.
Реалізація проекту «Формування сталої системи надання безоплатної правової допомоги на Прикарпатті» Станіславською правозахисною групою здійснюється за підтримки програми розвитку ПРООН в Україні спільно з програмою «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».
   Координатор проекту, Ярослав Васютин

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net