Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів публікацій -> Новини 2013

Запрошуємо взяти участь в круглому столі «Медико-соціальна експертиза в Україні: шляхи покращення»

12 грудня 2013 року у м.Львові відбудеться круглий стіл «Медико-соціальна експертиза в Україні: шляхи покращення», який проводиться Центром громадської адвокатури в рамках проекту «Реалізації громадських ініціатив підтримки правової допомоги щодо проходження медико-соціальної експертизи та пов’язаних з нею питань, аналізу викликів інвалідизації, реабілітації, підготовки пропозиції та їх просування» за підтримки Програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

До участі в круглому столі запрошуються представники громадських організацій, які працюють з інвалідами, громадських об’єднань інвалідів, представники медико-соціальних експертних комісій, а також активісти та громадські діячі, зацікавлені в даному питанні.

Рішенням Колегії МОЗ України від 02.11.2012 р. № 1 «Про стан надання медико-соціальної експертної та реабілітаційної допомоги населенню України» визнано, що стан надання медико-соціальної експертної та реабілітаційної допомоги населенню України є недосконалим та потребує подальшого реформування і системного інтегрованого підходу. У зв’язку з цим на круглому столі будуть розглядатися питання що стосуються проблем проведення медико-соціальної експертизи та шляхів їх вирішення, іноземний досвід щодо призначення інвалідності, а також інші питання що стосуються викликів інвалідизації та реабілітації осіб з обмеженими можливостями.

Крім того, на круглому столі будуть презентовані матеріали громадської експертизи Міністерства охорони здоров’я у сфері медико-соціальної експертизи, також будуть обговорюватися та формуватися остаточні рекомендації в рамках громадської експертизи організації та діяльності медико-соціальної експертизи.

Витрати щодо участі у заході відшкодовують організатори. Для участі просимо до 6 грудня 2013 року надіслати лист – зголошення на скриньку cga@lawngo.net із контактною інформацією учасника або підтвердити участь за контактами, вказаними нижче.

Контактна особа: Оксана Коваль, 0979812738, 0978641345, 032 244 46 59, cga@lawngo.net


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net