Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Консультації щодо діяльності НУО on linе! усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів публікацій -> Новини 2013

Особи, які стикаються з труднощами при проходженні медико-соціальної експертизи зможуть отримати кваліфіковану консультацію юриста.

 

Центр громадської адвокатури розпочав реалізацію проекту «Реалізація громадських ініціатив підтримки правової допомоги щодо проходження медико-соціальної експертизи та пов’язаних із нею питань, аналізу викликів інвалідизації, реабілітації, підготовки пропозицій та їх просування».
Як відомо, медико-соціальна експертиза лежить в площині важливих прав людини, які стосуються медицини, реабілітації та відновлення працездатності, соціального захисту, трудових можливостей, реалізації особистості, включення людей із інвалідністю у суспільне життя. Однак в Україні функціонування медико-соціальної експертизи пов’язане із багатьма проблемами, в тому числі корупційними діяннями, непрозорості роботи, відсутності громадського контролю, недосконалості нормативного забезпечення, право просвітницької роботи тощо.
У рамках даного проекту буде реалізовуватися громадська ініціатива, спрямована на підтримку та надання правової допомоги щодо медико-соціальної експертизи та пов’язаних із нею питань в Україні через доступні засоби комунікації надання правової допомоги, буде здійснено моніторинг проблем проведення медико-соціальної експертизи, присвоєння інвалідності та пов’язаних із цим процесом питань, підготовлено пропозиції експертами за результатами моніторингу та громадської експертизи, а також буде відбуватися подальше лобіювання даних пропозицій в органах влади, що має на меті вдосконалити та привести у відповідність до міжнародних стандартів законодавство в даній сфері.
Для громадян, які стикаються з проблемами чи труднощами при проходженні медико-соціальної експертної комісії для встановлення інвалідності чи здійснення переогляду передбачена діяльність правової приймальні, де можна отримати кваліфіковану консультацію юриста щодо проблемних питань. Також, юристами Центру буде здійснюватися правовий супровід судових справ, щодо порушень прав громадян медико-соціальними експертними комісіями.
Проект реалізовується за фінансової підтримки Програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net