Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Консультації щодо діяльності НУО on linе! Посібник «Об’єднання громад» «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів публікацій -> Новини 2013

Інформаційні флаєри та буклети про те, що слід пам’ятати при проходженні медико-соціальної експертизи та правові консультації з питань медико-соціальної експертизи щодо прав осіб з обмеженими можливостями.

 

Центром громадської адвокатури булопідготовлено та поширено інформаційні флаєри та буклети з важливою інформацією для осіб з обмеженими можливостями.
На інформаційних флаєрах міститься інформація про те, що слід пам’ятати при проходженні медико-соціальної експертизи. Їх розповсюдження здійснювалось серед цільової групи. Також зазначено адресу, телефони та електронну скриньку, за якою можна звернути за консультацією.
Листівки з назвою «Правові консультації з питань медико-соціальної експертизи та прав осіб з обмеженими можливостями» для громадян щодо питань, які варто знати при проходженні МСЕ. містять інформацію: - порядок проведення огляду особи медико-соціальною експертною комісією, - які існують причини інвалідності і як вони впливають на встановлення групи, - які відмінності між підгрупою А та Б першої групи інвалідності, - санітарно-курортне забезпечення інвалідів, - перелік документів, які необхідні для отримання автомобіля. Також зазначена адреса, телефони та електронна скринька, за якою можна звернути за консультацією.
Завдяки даним інформаційним виданням було підвищено рівень обізнаності громадян про можливість отримати консультацію та правову допомогу для осіб з обмеженими можливостями щодо питань, які варто знати при проходженні медико-соціальної експертизи.
З більш детальною інформацією можете ознайомитися в додатку.
fckfiles/Flaer-1.pdf
fckfiles/Buklet-1.pdf
 
Здійснено в рамках проекту «Підтримка і захист прав осіб з обмеженими можливостями та медико-соціальна експертиза в Україні», який реалізується Центром громадської адвокатури за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Doneas part of the «Support and protection of persons with disabilities and medical-social examination in Ukraine», implemented by the Center for Civic Advocacy supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net