Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Реформування митних процедур на місцевому рівні об... «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів публікацій -> Новини 2013

Підтримка і захист прав осіб з обмеженими можливостями та медико-соціальна експертиза в Україні.

 

З 15 лютого 2013 року Центр громадської адвокатури розпочав реалізацію проекту «Підтримка і захист прав осіб з обмеженими можливостями та медико-соціальна експертиза в Україні».
Інвалідність є соціальним явищем та одним з найважливіших показників здоров’я населення країни, уникнути якого не може жодне суспільство. Особи, що мають інвалідність, є особливо вразливими, оскільки не можуть у повній мірі реалізувати свої здібності, наявний потенціал. Вони потребують особливого захисту з боку суспільства та держави, підтримки і правової допомоги у створенні можливостей для повноцінного життя на рівні з іншими людьми.
Метою даного проекту є реалізація громадської ініціативи, спрямованої на підтримку та надання правової допомоги щодо медико-соціальної експертизи та пов’язаних з нею питань в Україні, здійснення аналізу проблем проведення медико-соціальної експертизи, присвоєння інвалідності, здійснення реабілітації та підготовки пропозицій експертами, просування пропозицій.
            В рамках даного проекту буде здійснюватися підвищення правової обізнаності інвалідів щодо їхніх прав, які гарантовані законодавством, сприяння реалізації та захисту цих прав при проходженні МСЕК, аналіз нормативно-правових актів, що стосуються осіб з обмеженими можливостями та визначення недоліків правового регулювання, завдяки яким виникає можливість у МСЕК порушувати права громадян при проходженні МСЕК і отриманні її висновків. Також буде здійснюватися аналіз судової практики та іншої практики застосування в Україні, моніторинг проблем через правову приймальню та вивчення іноземного досвіду США у процедурі встановлення інвалідності, розроблення програм реабілітації, та існування подібних комісій.
 
Проект «Підтримка і захист прав осіб з обмеженими можливостями та медико-соціальна експертиза в Україні», який реалізується Центром громадської адвокатури за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Поглядиавторівнеобов'язковозбігаютьсязофіційноюпозицієюурядуСША/The project «Support and protection of persons with disabilities and medical-social examination in Ukraine», implemented by the Center for Civic Advocacy supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net