Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Консультації щодо діяльності НУО on linе! «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів публікацій -> Новини 2013

Міліція Прикарпаття відмовляється надавати публічну інформацію

 Міліція Прикарпаття приховує публічну інформацію про свою діяльність. Про це заявили експерти Станіславської правозахисної групи, які здійснюють громадський моніторинг діяльності міліції за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

 Упродовж листопада-грудня 2012 року фахівці надсилали запити на інформацію до 16 районних і міських відділів міліції УМВС України в Івано-Франківській області. У своїх запитах організація просила надати письмову інформацію про роботу дільничних, контакти й режим їхньої роботи, про звітування дільничними перед населенням та органами місцевого самоврядування тощо.

Майже всі райвідділи надали неповну інформацію. Зокрема, не надано інформації про ведення дільничними паспортів на адміністративні дільниці, ведення журналів, облік інформації, прийом громадян, реєстрацію підоблікових осіб. У своїх відмовах надати таку інформацію райвідділи посилалися на те, що її призначено тільки для службового користування або вона є конфіденційною та не підлягає розголошенню.

При цьому 6 районних підрозділів міліції надали інформацію з порушенням 5-денного строку, який передбачає ст. 20 закону “Про доступ до публічної інформації”.

Відповіді, у яких виявлено порушення згаданого закону, було оскаржено в органах прокуратури й Управлінні МВС в Івано-Франківській області.

За словами експертів, складається враження, що міліція, яка повинна забезпечувати дотримання законів України, приховує чи не хоче надавати інформації для громадян або ж просто ігнорує закон “Про доступ до публічної інформації”.

Контакти:

Станіславська правозахисна група

(0342) 731 331

spgrup@ukr.net


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net