Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
«Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Громадські активісти навчались інструментам впливу... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів публікацій -> Новини 2013

Громадські організації, які легалізовані шляхом повідомлення про заснування до 1 січня 2013 року, повинні подати відомості про особу (осіб), уповноважену представляти громадське об’єднання (порядок)

 

 Громадським організаціям, що легалізовані шляхом повідомлення про заснування до 1 січня 2013 року, слід подати до уповноважених органів з питань реєстрації за місцезнаходженням громадського об’єднання відомості про особу (осіб), уповноваженому представляти громадське об’єднання.

 

Відповідні зобов’язання передбачені пунктом 13 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про громадські об’єднання». Термін встановлений  - протягом шести місяців з дня введення Закону, таким чином, він триває до 1 липня 2013 року.

Куди подаються документи?

Уповноваженим органом з питань реєстрації є районні,  районні  у  містах,   міські   (міст   обласного значення),  міськрайонні,  міжрайонні  управління  юстиції (відповідно до ч.2 ст.12 Закону «Про громадські об’єднання», Положення про районні, районні у містах, міські (міст обласного значення), міськрайонні, міжрайонні управління юстиції (Наказ Міністерства юстиції України  від 23.06.2011  N 1707/5, п.4.16).

Які документи та відомості потрібно подати?

Відповідно до пункту 13 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про громадські об’єднання» такі громадські організації повинні подати відомості щодо особи (осіб), яка уповноважена представляти  громадську організацію, які передбачені п. 3 ч. 2 статті 16 Закону із дотриманням вимог ч.6 ст.9 Закону.

У відомостях зазначаються прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, контактний номер телефону та інших засобів зв’язку.

До відомостей додається письмова згода цієї особи бути визначеною як особи, яка уповноважена представляти певну громадську організацію. 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net