Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Консультації щодо діяльності НУО on linе! Громадські активісти навчались інструментам впливу... «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів публікацій -> Моніторинги

Круглий стіл «Підвищення прозорості фінансування програм для дітей та молоді із державного та місцевих бюджетів та залучення НУО до бюджетної політики»
У місті Львові 22 жовтня відбудеться круглий стіл «Підвищення прозорості фінансування програм для дітей та молоді із державного та місцевих бюджетів та залучення НУО до бюджетної політики».
     В рамках заходу будуть презентовані результати моніторингу місцевих практик фінансування програм для дітей та молоді із державного та місцевих бюджетів в Україні, обговорено типові проблеми та перспективи їхнього вирішення, результати просування змін та покращень в трьох областях через інструмент громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, можливості неурядових організацій для участі в бюджетній політиці.
      Запрошуються представники органів влади, які відповідальні за реалізацію програм для молоді та дітей за кошти державного бюджету,  активісти неурядових організацій, які мають досвід адвокатування змін на місцевому рівні та зацікавлені в підвищенні прозорості фінансування програм для дітей та молоді в своєму регіоні, експерти з даної тематики.
      Для участі необхідно надіслати до 20 жовтня інформацію про прізвище та ім’я учасника, назву організації (установи), контактні дані, а також опис мотивації участі на електронну адресу (kpss@lawngo.net (копія: fedivanka@gmail.com)
     Учасникам із інших регіонів будуть відшкодовані витрати на транспортний проїзд до місця проведення заходу.
Захід проводиться в рамках проекту «Підвищення прозорості та залучення НУО до бюджетної політики щодо фінансування програм для дітей та молоді із державного та місцевих бюджетів», що реалізується громадськими організаціями «Комітет підтримки студентського самоврядування», «Асоціація Молодих Реформаторів», «Центр громадської адвокатури», Івано-Франківський обласний осередок ВМГО «Демократичний Альянс» за підтримки програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження».
   Контакти: Іванна Фединчук, тел.. 032 244 4659, 0977616571, kpss@lawngo.net, fedivanka@gmail.com  

 
 

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net