Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Посібник «Об’єднання громад» «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Громадські активісти переконують луцьку владу – конкурс проектів потрібен!

 

13 грудня до Луцької міської ради надійшло колективне звернення від громадських активістів обласного центру з рекомендаціями і побажаннями - підтримати у бюджеті міста реалізацію конкурсу проектів для вирішення молодіжних та інших соціальних проблем міста.
 
Представники громадських організацій уже мають гіркий досвід минулих років, коли бюджетні кошти на проведення міського конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї не виділялися. Отже, вони вирішили завчасно розпочати кампанію із лобіювання питання відновлення конкурсу.
Саме тому громадські організації запропонували:
- Міській раді - при підготовці проекту міського бюджету на 2012 рік передбачити суму необхідну на виконання Програми підтримки дітей, молоді, жінок та сім’ї на 2012-2015 роки, зокрема - 100 тис. гривень для проведення міського конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї;
- Міському голові - після затвердження необхідної суми коштів на проведення конкурсу створити робочу групу за участі депутатів, працівників виконавчих органів влади та представників громадських організацій міста для узгодження актуальних і пріоритетних проблем, задля розв’язання яких і буде проводитися конкурс у 2012 році та для розробки нового Положення про порядок проведення міського конкурсу. 
Водночас громадські організації висловили зацікавленість та готовність брати активну участь в консультаціях з владою для розробки нормативних актів необхідних для проведення міського конкурсу.
Під відкритим зверненням підписалось 15 громадських організацій. Ще частина організацій висловили свою підтримку такій ініціативі та зголосилися долучитися до кампанії на наступних етапах.
Такий лист-звернення став результатом обговорення «Як відновити проведення щорічного конкурсу проектів з молодіжних проблем у місті Луцьку?», що відбулося раніше за участі громадських активістів та представників міської влади з ініціативи АМоРе.
Втім, надсилання листа - це лише початок активних дій громади для переконання влади у необхідності відновлення конкурсу проектів. Так, 14 грудня це питання буде предметом розгляду на засіданні Громадської ради при Луцькому міському голові. Також представники громадських організацій готуються особисто відвідати засідання депутатських комісій та «бюджетну» сесію ради, щоб переконати депутатів виділити необхідні кошти.
 

Прес-служба ГО «Асоціація Молодих Реформаторів»


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net