Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
«Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Громадські активісти навчались інструментам впливу... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ ПРОГРАМИ

Видання «Місцеві практики фінансування проектів неурядових організацій для дітей та молоді із державного та місцевого бюджетів»

 

У виданні презентовано аналіз стану фінансування програм та заходів для дітей та молоді із Державного та місцевого бюджетів в Україні.
 
Також Вашій увазі пропонуються результати громадської експертизи та рекомендацій діяльності органів влади у сфері фінансування програм та заходів громадських організацій із бюджетів, рекомендації покращення механізмів підвищення прозорості в державному фінансуванні громадських організацій, застосування нового законодавства про механізми фінансування на місцевому рівні, участі громадськості у моніторингу, покращенні механізмів фінансування.
 
Видання буде корисним для представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, інших неурядових організацій, експертів, науковців.
 
Підготовка та друк здійснено у рамках проекту «Підвищення прозорості та залученняНУО до бюджетної політики щодо фінансування програм для дітей та молоді із державного та місцевих бюджетів», що реалізується громадськими організаціями «Комітет підтримки студентського самоврядування» (Львів), «Асоціація Молодих Реформаторів» (Волинь), Українська асоціація студентського самоврядування, Програми правової підтримки НУО Центру громадської адвокатури, Інституту правничих реформ та успішних стратегій розвитку  спільно з партнерами з інших регіонів за підтримки програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження». Матеріали та статті не обов’язково відображають позицію фонду.
 

Додаток: книга


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net