Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Консультації щодо діяльності НУО on linе! усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів публікацій -> Законодавство

Державна реєстрація благодійних організацій: законодавство

 

Перелік законодавчих актів щодо державної реєстрації благодійних організацій
Активні гіперпосилання
1.      Закон України «Про благодійництво та благодійні організації» від 16 вересня 1997 року.
2.      Закон “Про державну реєстрацію юри­дичних осіб та фізичних осіб-підприємців“ від 15 травня 2003 року.
3.       Цивільний кодекс України від 16 січня 2003 року.
4.      Податковий кодекс України від 2 грудня 2010 року.
5.      Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про порядок державної реєстрації благодійних організацій» N 382 від 30 березня 1998 р.
6.      Постанова Кабінету Міністрів України «Про розміри і порядок справляння плати за державну реєстрацію благодійних організацій» N 383 від 30 березня 1998 р.
7.      Наказ Державного комітету з питань регуляторної політики та пі­дприємництва Міністерства юстиції та “Про за­твердження регламенту передачі Міністерством юс­тиції та його територіальними органами державним реєстраторам даних про юридичних осіб” №23/74/5  від 27 лютого 2007 р.
8.      Наказ Міністерства юстиції України Про затвердження Порядку підготовки та оформлення рішень щодо легалізації об'єднань громадян та інших громадських формувань№ 1828/5 від 08 липня 2011 року.
9.      Наказ Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва „Про затвердження форм реєстраційних карток" N 54 від 20 квітня 2007 року.
10. Наказ Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Про затвердження Вимог щодо написання найменування юридичної особи або її   відокремленого підрозділу №65 від 9 червня 2004 року.
11. Наказ Державної податкової адміністрації  Про затвердження Положення про Реєстр неприбуткових установ та організацій №37 від 24 січня 2011 року.
 

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net