Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
«Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Як народні депутати «топтали» успіхи громадських організацій

12 травня біля входу в Верховну Раду України відбулася протестна акція на підтримку законопроекту № 7262-1 «Про громадські організації».

Активісти громадських організацій розгорнули на землі біля входу до Верховної Ради транспарант з успіхами громадських організацій. Народні депутати топтали його, таким чином демонструючи ставлення до діяльності громадських організацій.

Учасники акції тримали плакати «Виконайте рішення Європейського суду», «Прийміть 7262-1», «Українським громадянам – європейські права», «Не топчіть громадські організації!».

На завершення акції потоптані успіхи спакували у посилку для Ради Європи, як доказ не виконання Україною її рекомендацій та резолюцій.

«Влада в особі «регіоналів» в чергове ганьбить Україну відмовою прийняти законопроект 7262-1. Ще в 2008 році Європейський Суд зобов’язав Україну внести зміни в законодавство про громадські організації. Однак, рік за роком народні депутати просто не хочуть приділяти увагу цьому питанню. Неприйняття нового закону для громадських організацій показує справжнє антидемократичне обличчя влади, яке вона намагається приховати від світу. Соромно, що зараз Україна головує в Комітеті Міністрів Ради Європи, і водночас не виконує більшість її резолюцій» – сказав Максим Лациба, керівник політичних програм УНЦПД.

Довідково.

У 2008 році Європейський суд справ людини визнав українське законодавство таким, що порушує право на об’єднання громадян.

У 2010 році ПАРЄ прийняла резолюцію 1755, в якій звернула увагу української влади на необхідність ухвалення нового закону про громадські організації.

У 2011 році Президент підписав Указ №24/2011, в якому визначив важливість прийняття нового закону про громадські організації.

21 квітня 2011 року Верховна Рада не розглянула законопроект 7262-1 «Про громадські організації».

Більше фотографій з акції Ви можете знайти тут.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net