Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Громадські активісти навчались інструментам впливу... Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Консультації щодо діяльності НУО on linе! усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Громадські організації вимагатимуть «не топтати» їхні успіхи

12 травня біля входу в Верховну Раду України (вул. М. Грушевського, 5) відбудеться протестна акція на підтримку законопроекту 7262-1 «Про громадські організації».

Початок акції о 09:30.

В рамках акції народні депутати топтатимуть успіхи громадських організацій України. Потоптані успіхи активісти організацій відправлять до Ради Європи, з вимогою звернути увагу на порушення права свободи об’єднання в Україні.

Акція проводиться в рамках партнерства Новий громадянин та Коаліції громадських організацій з адвокатування законопроекту «Про громадські організації».

Довідково.
У 2008 році Європейський суд справ людини визнав українське законодавство таким, що порушує право на об’єднання громадян.
У 2010 році ПАРЄ прийняла резолюцію 1755, в якій звернула увагу української влади на необхідність ухвалення нового закону про громадські організації.
У 2011 році Президент підписав Указ №24\2011, в якому визначив важливість прийняття нового закону про громадські організації.
21 квітня 2011 року Верховна Рада не розглянула законопроект 7262-1 «Про громадські організації».
 

 

 

Відеоролик


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net