Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Запрошуємо долучитися до громадської експертизи Міністерства соціальної політики України

Громадська організація “Центр громадської адвокатури” проводить громадську експертизу діяльності Міністерства соціальної політики України у сфері надання пільг (згідно з наказом №282 від 20.09.2010).

Громадська експертиза має на меті висвітлювати діяльність Міністерства соціальної політики України стосовно інформування громадськості про хід і результати заходів із реалізації Стратегії упорядкування системи надання пільг окремим категоріям громадян до 2012 року.

На даний час Міністерство соціальної політики України вже підготувало проект закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо пільг із оплати житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян”. Його подано на розгляд Кабінету Міністрів, а також надіслано на погодження Спільним представницьким органам профспілок. Також підготовлено законопроект “Про внесення змін до деяких законів України щодо пільг із оплати телекомунікаційних послуг”, яким передбачено надавати всім пільговим категоріям громадян знижку на абонентну плату за користування телефоном. Документ зараз опрацьовують центральні органи виконавчої влади.

З цими документами, а також з іншими матеріалами щодо громадської експертизи та аналітичними матеріалами з даної проблематики можна ознайомитися за посиланнями:

http://www.cga.in.ua/index.php?itemid=1068

http://www.cga.in.ua/index.php?itemid=1058

Загалом Міністерство вже провело інвентаризацію пільг. Як з’ясувалося під час експертизи, понад 1,5 млн. осіб отримують додаткові пільги з місцевих бюджетів. Це зниження плати за житлово-комунальні послуги, придбання твердого палива та скрапленого газу, матеріальна допомога, компенсація фізичним особам за надані соціальні послуги тощо. Такі гарантії встановлено для малозабезпечених осіб, інвалідів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та інших вразливих верств населення.

З переліком пільг, упорядкованих Міністерством праці та соціальної політики України, можна ознайомитися у Віснику 1 за посиланням: http://www.cga.in.ua/index.php?itemid=1058

Центр громадської адвокатури може констатувати, що діяльність Міністерства щодо реформування системи пільг триває і є певні позитивні зрушення. Водночас про цю діяльність Міністерство практично не інформує громадськість і не консультується з нею.

Пропонуємо Вашій організації долучитися до проведення даної громадської експертизитазапропонувати свої  пропозиції щодо реформування системи пільг в Україні та вдосконалення (активізації) діяльності Міністерства соціальної політики України щодо виконання Стратегії упорядкування системи надання пільг окремим категоріям громадян до 2012 року.

Ваші пропозиції будуть подані від Вашого імені Міністерству соціальної політики України за результатами проведеної громадської експертизи разом з іншими пропозиціями.

Свої пропозиції можна надсилати за адресою: Центр громадської адвокатури, 79017, Львів, вул. К.Левицького, 97, 1-й поверх; т.(032) 2 444 659, факс (032) 2 444 654; e-mail: cga@lawngo.net

 Центр громадської адвокатури

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net