Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Організаціям громадянського суспільства потрібно актуалізувати тему е-урядування

Заступник голови правління ІПЦ «Боразан» Хомутов Віталій став учасником Distance-learning за проектом Центру Польсько-Української Співпраці у Красніку. Навчання відбуватиметься методом Distance-learning без залучення учителів і аудиторій, а з використанням мережі Інтернет. Але разом з В.Хомутовим тепер навчаються й члени організації та представники ОГС з Білогірського району.

Однією з тем навчання є е-урядування. Інформаційне суспільство повинно бути новою суспільно-економічною формацією, яка наступить після індустріальної епохи (якщо звертатися до соціологічної термінології) або після капіталістичної формації (якщо послатися на економічну зумволеність). Теоретики вже назвали ряд властивостей цієї нової формації, а також охарактеризували процес, що колись називали “третьою хвилею”, який має до неї довести.

Ідея Інформаційного Суспільства серйозно трактується багатьма європейськими країнами. Про це свідчить, наприклад, документ Європейського Союзу “eEurope 2005 - An Information Society for All”, який був прийнятий 22 червня 2002 р. під час Саміту Європейського Союзу в Севільї.

У Європейському Союзі прагнення до Інформаційного Суспільства трактується серйозно і пов’язується з дуже конкретними діями на всіх щаблях урядової та самоврядної адміністрації. Це також варто пов’язати із діяльністю, яка напевно буде здійснюватися найближчим часом і пов’язана із реалізацією ініціативи Європейського Союзу з криптонімом i2010 і має змінну назву: Європейське інформаційне суспільство для зростання та зайнятості. Функціонує також багато міжнародних ініціатив, що підтримують різні виміри зваженої сфери діяльності, таких як eTEN, IDA BC, eContent, eSafe, які будуть у 2007-2013 рр. продовжені у Попередній Програмі у справі Конкурентності та Інновації.

Зокрема публічна адміністрація повинна бути змінена найближчим часом так, щоб її діяльність відповідала процесам, які визначають розвиток економіки, що грунтується на знаннях. Сьогоднішні рейтинги показують, що застосування сучасних інформаційних технологій громадянами набагато частіше, ніж публічним сектором означають, що частина поступу у цій сфері, наприклад у Польщі відбувається з метою розваг та ймовірного навчання, а не з метою збільшення конкуренційності економіки країни.

ІПЦ «Боразан» також залучають до активізації процесів розвитку е-урядування у Криму органайзерів, котрі проходять навчання в організації в е- режимі. Навчання органайзерів проводиться за фінансової підтримки Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив.

Джерело: ГУРТ


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net