Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Громадські активісти навчались інструментам впливу... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Посібник «Об’єднання громад» усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

У Євросоюзі створять бюро у справах біженців

Міністри внутрішніх справ країн Євросоюзу домовилися про створення бюро у справах біженців, яке покликане сприяти більш рівномірному розподілу іммігрантів між країнами Європи, повідомляє «Німецька хвиля».

Нове бюро розташовуватиметься на Мальті. Мальта і інші держави середземноморського регіону вже давно вимагають від північних країн ЄС проявляти більше солідарності в питаннях, пов`язаних з біженцями. На південні околиці Євросоюзу щорічно прибувають на човнах десятки тисяч нелегалів з Африки.

Бюро у справах біженців допомагатиме дослідженню ресурсів для прийому біженців, сприяти обміну інформацією і координувати ініціативи з переселення біженців. Проте договором закріплено, що жодну з країн не можна примусити до прийому іммігрантів. Передбачено також, що свою згоду на переселення в іншу країну повинні давати і самі біженці.

Відзначимо, в ході зустрічі в Брюсселі в четвер, 25 лютого, глави МВС країн ЄС домовилися також розширювати співпрацю в справі боротьби з нелегальною імміграцією, тероризмом і організованою злочинністю. У документі, що обговорювався на конференції, під назвою "Нова стратегія ЄС щодо зміцнення внутрішньої безпеки" міститься, зокрема, пропозиція Єврокомісії щодо посилення європейської прикордонної служби Frontex, створеною в 2005 році. У числі іншого, пропонується збільшити персонал Frontex, а також дозволити йому купувати або брати в лізинг літаки і кораблі, повідомляє агентство AFP.

Що стосується проблеми з біженцями в Україні, то Кабінет міністрів України 17 лютого ц.р. затвердив квоту імміграції на 2010 р. Загальна квота складає 9191 людина. Згідно з документом, квота щодо діячів науки і культури, імміграція яких відповідає інтересам України, складає 345 людей; осіб, які здійснили іноземну інвестицію в економіку України в іноземній конвертованій валюті на суму не менше 100 тис. дол., зареєстровану в порядку, визначеному Кабінетом міністрів України, - без обмеження; осіб, які є повнокровними братом або сестрою, дідусем або бабусею, внуком або внучкою громадян України, - 2730 людей; осіб, які раніше перебували в громадянстві України, - 253 людини; батьків, чоловіків (дружин) іммігранта і його неповнолітніх дітей - 3495 людей; осіб, які безперервно прожили на території України протягом трьох років з дня надання їм статусу біженців в Україні або притулку в Україні, а також їх батьків, чоловіків (дружин) і неповнолітніх дітей, які проживають разом з ними, - 2368 людей.

РБК, УНІАН-Права Людини


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net