Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Представники НУО, які працюють із розвитком громад... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ ПРОГРАМИ

Місцеві громадські ініціативи отримають безкоштовний правовий супровід

Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури впродовж  трьох років успішно надає безкоштовні правові консультації організаціям.  У рамках програми правову допомогу отримують громадські, благодійні, релігійні організації, профспілки, ініціативні групи громадян із різних областей України у захисті та реалізації їхніх прав.

З січня 2010 року програма у рамках одного із проектів за сприяння компоненту «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження» також забезпечує надання правової допомоги організаціям громадського сектору, ініціативним групам, ОСББ, громадським ініціативам та проектам у сфері місцевого розвитку та у відносинах громади з владою.
 
Територія цього проекту - Тернопільська, Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Волинська області. Проект орієнтований як на організації, громади, ініціативні групи у обласних центрах та великих містах, так і на те, щоб залучити до процесів самоорганізації та реалізації громадських ініціатив у сфері місцевого розвитку жителів у селах, селищах, невеликих містечках та районах.
 
Правовий супровід надається ініціативним групам, які беруть чи хочуть брати участь у вирішенні проблем місцевого розвитку,  громадським організаціям, благодійним організаціям, об’єднанням багатоквартирних будинків, іншим організаціям, дорадчим громадським органам при органах влади, органам самоорганізації населення, партнерським коаліціям організацій громадського сектору та мережам, громадським проектам та ініціативам у сфері місцевого розвитку, відносинах з органами влади,  громадським активістам, місцевим правозахисникам, групам мешканців громад.
 
Надається весь спектр необхідної правової допомоги для громадських ініціатив у сфері місцевого розвитку – від питань легалізації ініціатив, правових аспектів налагодження діяльності до представництва та захисту прав у судах у конфліктах з органами місцевого самоврядування та державної влади. 
 
Режим роботи юридичної приймальні та місце її розташування: юристи та адвокати приймальні працюватимуть у офісі громадської організації «Центр громадської адвокатури» за адресою: Львів, пр.Чорновола 63 оф.413 (10-00-17-00 щодня (окрім вихідних та святкових).  Також телефони: тел.(факс) 032 2527580, 0974434233, можна скористатись е-mail info@lawngo.net або ж на порталі www.lawngo.net є он-лайн форма.
 
Окрім правової допомоги, у рамках проекту передбачене проведення інформування про юридичний супровід громадських ініціатив у сфері місцевого розвитку та у відносинах громади та влади, типові консультації публікуватимуться на порталі та у партнерських газетах, порталах, проведення семи публічних заходів (один круглий стіл, два навчальні тренінги, чотири прес-конференції), підготовка, видання та поширення видань, яких потребують ініціативні групи у місцевих громадах, невеликих містечках та інші організації для реалізації громадських ініціатив для місцевого розвитку, зокрема, посібник «Правові інструменти роботи організацій та ініціативних груп у процесі вирішення питань місцевого розвитку», доповнення і перевидання, поширення через партнерів у областях посібника «Громадські, благодійні організації, інші організації у сфері місцевого розвитку: правові питання реєстрації, налагодження діяльності» та інша діяльність.

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net