Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Тренінг «Захист права на доступ до інформації»

В рамках тренінгу учасники здобудуть знання та навики щодо отримання доступу до публічної інформації і ефективних механізмів його захисту, особливостей оскарження незаконних дій посадових осіб щодо надання інформації тощо.

Навчання проводитимуть досвідчені тренери, працівники судових органів, юристи-практики. Формат тренінгу: інтерактивний тренінг із використання активних методик за циклом «Колба». Тривалість навчання – один день.

До участі запрошуються громадські активісти, представники локальних громадських організацій і органів самоорганізації населення. Перевага надається представникам організацій, які поширюють свою діяльність на територію окремої області, міста чи району.

Для участі у тренінгу претендентам необхідно надіслати резюме та мотиваційний лист на адресу електронної пошти центру: nashepravo@gmail.com до 16.02.2010 р.

У мотиваційному листі необхідно вказати досвід професійної роботи претендента, а також обґрунтувати потребу в удосконаленні знань у сфері доступу до інформації.

Запрошення для участі у тренінгу будуть надіслані не пізніше 17.02.2010 р.

Захід проводиться за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».

Контактна інформація:
Інформаційно-правовий центр “Наше право”
e-mail: nashepravo@gmail.com
тел./факс: 0(32) 236-70-49

Джерело


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net