Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Електронна бібліотека -> КОРИСНІ ВИДАННЯ

Посібник «Результати польових досліджень реалізації та захисту права на доступ до інформації про молодіжні програми та їх фінансування, і як отримати інформацію вчасно і у повному обсязі»
Проект «Реалізація та захист права на інформацію про молодіжні програми» має на меті сприяння та покращення реалізації права на доступ до інформації про молодіжні програми та їх фінансування на загальнодержавному та місцевих рівнях, навчання та активізацію організацій у реалізації права на інформацію.

У рамках проекту підготовлений практичний посібник «Результати польових досліджень реалізації та захисту права на доступ до інформації про молодіжні програми та їх фінансування, і як отримати інформацію вчасно і у повному обсязі».

У цьому виданніопубліковано результати громадського моніторингу реалізації та захисту права на інформацію молоді та МГО шляхом «пасивного доступу», визначено «закриті теми», щодо яких органи влади у справах молоді хочуть найменше інформувати громаду та молодіжні організації.
 
Також посібник містить матеріали, рекомендації та поради експертів та правників, зразки про механізми реалізації та захисту права на інформацію про діяльність органів влади шляхом «активного доступу», яким чином користуватись правовими засобами для вчасного отримання інформації та у повному обсязі.
 
Електронну версію посібника можна завантажити із порталу ЗАВАНТАЖИТИ
 
Проект «Реалізація та захист права на доступ до інформації про молодіжні програми та їх фінансування» здійснюється Комітетом підтримки студентського самоврядування за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».
 
Детальнішу інформацію про проектну діяльність можна знайти на порталі www.StudUA.org у розділі «Доступ до інформації».
 
Довідка
Серед «закритих питань», щодо яких органи влади найменше інформують молодь та МГО, -   програми та заходи, а також використання бюджетних коштів на їхнє проведення. Зокрема, серед «закритих тем»: біографічні відомості про керівника структурного підрозділу у справах молоді (80 %), інформація про програми для молоді (перелік програм, рішення та акти, які їх передбачають, опис програм) (76 %), не подається або не вчасно подається інформація про строки прийому документів та проектів на фінансування (80 %), критерії та зразки документів, які потрібні для оголошення у фінансуванні проектів (85 %), інформація про склад комісії, яка ухвалює рішення про фінансування проектів, її кваліфікацію (90 %), інформація про те, які організації, які проекти та заходи, реалізовували за бюджетні кошти у місті чи області, а також інформація про те, коли і де відбувались чи відбуваються інші заходи структурних підрозділів (90 %), звітування структурного підрозділу у справах молоді про проведені програми, результати програм, витрачання коштів бюджету (85 %), рішення структурного підрозділу у справах молоді (70 %).

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net