Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Представники НУО, які працюють із розвитком громад... «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Громадські активісти навчались інструментам впливу... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Кіно про права людини: від Чарлі Чапліна і до сьогодні

Про це йшлося на панельній дискусії з організаторами програми "Кіно за права людини" на тему "Промоція цінностей і прав людини засобами кіномистецтва".

Як заявив представник директорату з комунікацій Ради Європи (Страсбург) Улф Алхберг, для Ради Європи дуже важливо брати участь у дистрибуції і показах фільмів про права людини. На його думку, першим, хто заявив у кіно про права людини, був Чарлі Чаплін, який зіграв дискримінованого мандрівного музиканта, відторгнутого суспільством, у фільмі "Бродяга" - "комедії, яка одночасно стала і трагедією".

"Фільмів про права людини має бути ще більше, треба висловлюватися простіше, аби ця проблематика не здавалася людям занадто складною та академічною", - сказав У.Алхберг.

Водночас, за словами У.Алхберг, Рада Європи робить все можливе, щоб популяризувати фільми про права людини, зокрема, ця організація щороку вручає приз кращому фільму на правозахисну тематику на кінофестивалі в Сараєво - одному із найбільших кінофестивалів у регіоні Південно-Східної Європи.

Проте, на думку У.Альберг, одних лише фестивальних фільмів не достатньо для промоції прав людини. "Треба користуватися новими технологічними напрямками, наприклад, дати людям можливість завантажувати правозахисне відео з інтернету", - сказав він.

Як зауважила виконавчий директор "Міжнародної Амністії в Україні" Тетяна Мазур, її організація активно використовує YouTube та соціальні мережі, такі як Facebook, Вконтакте, для популяризації відео про права людини. "В інтернеті відео поширюється дуже активно. Це просто, доступно, легко, і це працює", - сказала Т.Мазур.

Джерело: УНІАН


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net