Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Громадські активісти навчались інструментам впливу... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Електронна бібліотека -> ПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇ

Переклади Рішень Європейського Суду з прав людини щодо права на об’єднання українською мовою

З вересня 2007 до липня 2008 року  в Україні реалізовувався проект „Громадський моніторинг та консультування з питань державної реєстрації та відносин громадських організацій, релігійних організацій, профспілок, благодійних організацій з контролюючими органами влади як передумова реалізації та захисту права громадян на об’єднання” за підтримки Міжнародного Фонду „Відродження”. Його виконували Товариство сприяння українсько-польській співпраці у галузі юридичної освіти і науки, Центр громадської адвокатури, Інтернет-видання «Юриспруденція on-line».

 
У рамках проекту здійснювався моніторинг, переклад та узагальнення Рішень Європейського Суду з прав людини, які стосуються реалізації права на об’єднання. Нові та актуальні Рішення щодо реалізації та захисту права на об’єднання, на жаль, доступні лише у базі Європейського Суду англійською чи французькою мовами.
 
Експертами та правниками продовжується робота щодо перекладу Рішень Європейського Суду. Здійснено переклад та узагальнення усіх Рішень Суду щодо статті 11 Конвенції про захист прав та основних свобод людини, які прийняті з вересня місяця до цього часу. Вони публікуються у відповідних номерах Електронного правового дайджесту для громадського сектору.
 
Тепер вони доступні у електронній бібліотеці порталу програми правової підтримки організацій громадського сектору, що адмініструється Центром громадської адвокатури.
 
Усе більше порушень констатуються Судом у країнах колишнього радянського простору, у тому числі України та Росії. Уже є Рішення у справі Корецький та інші проти України, яке засвідчило недосконалість легалізаційно-дозвільної процедури діяльності громадських організацій в Україні. Також у Рішенні Московська Церква Саєнтологів проти Росії встановлено недосконалість легалізаційної процедури щодо релігійних організацій, безпідставність відмови органів юстиції перереєструвати організації. В електронній бібліотеці Ви також можете прочитати переклади та огляди Рішень Європейського Суду з прав людини у таких справах як справа Evaldsson and other проти Швеції, Zhechev проти Болгарії, Baczkowski and others проти Польщі, Церква Саєнтологів проти Росії, Galstyan проти Вірменії, Nurettin Aldemir and others проти Туреччини, Ismayilov проти Азербайджану, Piroglu and Karakaya проти Туреччини, Корецький та інші проти України.
 
Юристи та експерти проекту також надають безкоштовну правову допомогу особам, які мають намір створити та зареєструвати громадську, благодійну, релігійну організацію чи профспілку, громадським організаціям, у тому числі молодіжним та дитячим громадським організаціям, благодійним організаціям, профспілкам, релігійним організаціям, громадянам щодо реалізації та захисту права на об’єднання, здійснюють моніторинги та дослідження. Щомісяця колективом проекту готується та поширюється випуск Електронного правового дайджесту для громадського сектору.
 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net