Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Громадські активісти навчались інструментам впливу... Консультації щодо діяльності НУО on linе! Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ ПРОГРАМИ

Через доступ до інформації та знання про свої права – до участі у молодіжних програмах та їх фінансуванні

17-18 липня проходив форум молодіжних організацій щодо посилення участі молоді у формуванні та реалізації молодіжних програм та доступу до інформації про фінансування.

На форумі у м. Судова Вишня на Львівщині зібрались активні представники молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування, дитячих та спортивних організацій, громадські активісти, представники органів влади, які працюють з молоддю.

Участь у форумі взяли  50 представників із Кіровограда, Львівщини, Києва, Донецька, Житомира, Одеси та області, Волині, Вінницької області, Тернополя, Харкова, Рівненщини, Луганська, Хмельницька та інших.

Метою форуму є обмін досвідом та інформацією між молодіжними НУО та громадськими активістами, органами влади щодо доступу молоді та організацій до публічної інформації, участі у формуванні та реалізації актів, якими визначаються напрямки молодіжних програм, фінансування із державного та місцевих бюджетів, захисті своїх прав та прав молоді на інформацію, участі у нормотворчості, моніторингу діяльності органів влади.
 
Захід проводився протягом двох днів. У перший день  учасники брали участь у обговоренні та обміні досвідом, напрацюванні спільних дій у форматі «відкритого простору». Обговорювались питання, які пропонувались учасниками та які є актуальними для молоді їхніх областей та міст: питання законодавчого регулювання доступу до інформації про молодіжні програми та їх фінансування із місцевих та державного бюджету; стан участі молоді у формуванні та реалізації публічної політики; кампанії адвокасі та лобіювання молодіжних організацій; шляхи співпраці та впливу на рішення органів влади у справах молоді; проблеми доступу молоді до фінансування програм та критерії фінансування; як посилити участь молоді у формуванні публічної політики.
 
18 липня для представників молодіжних громадських організацій та студентських лідерів проводились тренінги щодо отримання та лобіювання отримання доступу до інформації, оскарження незаконних відмов у отриманні інформації, здійснення моніторингу діяльності органів влади у справах молоді, успішних практик та кампаній.
 
Форум проводився Комітетом підтримки студентського самоврядування у партнерстві із Центром громадської адвокатури, Асоціацією молодих реформаторів у рамках проекту «Реалізація та захист права на інформацію про молодіжні програми» за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».
 
Проект має на меті покращення реалізації та захисту права на доступ до інформації про молодіжні програми та їх фінансування із державного та місцевих бюджетів, навчання та активізацію організацій у реалізації та захисті права на інформацію.
 
Додаток: Програма Форуму
 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net