Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Громадські активісти навчались інструментам впливу... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ

Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо планування та позиціонування молодіжних громадських рад в ОТГ

 Семінар проводився Центром громадської адвокатури 11-12 липня цього року у Львові.

Участь в навчаннях взяли представники сформованих команд молодіжних громадських рад із Тростянецької, Новострілищанської, Скалатської, Старобогородчанської, Дублянської та Золотниківської ОТГ.

В рамках проекту «Посилення участі молодих лідерів в об’єднаних територіальних громадах в Західній Україні»,  що стартував у травні, триває серія навчань. Так, у червні у дводенному семінарі щодо посилення інституційної спроможності з роботи з молоддю в громаді взяли участь молодіжні лідери із ОТГ Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської областей, в яких як сформовані команди молодіжних рад, так і інші молодіжні осередки.

В семінарі, який проводився 11-12 липня, команди  молодіжних рад мали змогу попрацювати із професійним тренером з питань стратегічного планування Андрієм Круп’яком. Учасники навчались як формувати або вдосконалювати свої плани роботи, комунікацію та активізацію участі молоді громади в роботі молодіжних громадських рад на основі потреб цільових груп. Учасники дізнались, як просто і лаконічно формувати власну місію і доносити ідеї до мешканців громад, аналізували сильні і слабкі сторони, ресурси, які можна застосувати для посилення своєї спроможності.

Кожна із команд за результатами формує план роботи молодіжної ради, в рамках якого реалізовуватимуться в тому числі заходи щодо активізації участі молоді, посилення «візуалізації» роботи рад не тільки в центрі ОТГ, але і периферійних населених пунктах. Окрім того, команди, в яких ще відсутні логотипи, банери і та інші засоби візуалізації, розробляють такі. Також під час семінару учасники сформували спільний буклет, який дає зрозумілі відповіді щодо змісту та роботи молодіжних рад в громадах. Буклет  поширюватиметься під час заходів молодіжних рад.

Заходи реалізовуються в рамах проекту «Посилення участі молодих лідерів в об’єднаних територіальних громадах в Західній Україні», що виконує ГО «Центр громадської адвокатури» та МГО «Комітет підтримки молодіжного самоврядування» за сприяння Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net