Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ

Дводенний семінар для молодіжних НУО щодо розуміння бюджетного процесу та адвокатування потреб молоді на місцевому рівні

 Громадська організація «Центр громадської адвокатури» розпочала серію навчальних семінарів та воркшопів щодо посилення спроможності громадських активістів брати участь у бюджетному процесі та реалізовувати ініціативи у своїх регіонах.

Наступний навчальний захід відбудеться у місті Івано-Франківськ 30 червня – 1 липня 2016 року.

Семінар присвячений посиленню розуміння бюджетного процесу представниками молодіжних громадських організацій, молодіжних лідерів.

В рамках семінару активісти матимуть змогу більше дізнатись про те де і як шукати інформацію про витрати публічних коштів у своєму регіоні, як її читати і розуміти; як триває бюджетний процес в органах влади на місцевому рівні, хто і коли і яке рішення приймає; як ефективно вплинути на процес формування та реалізації; що таке бюджетні програми і як вони приймаються; як вплинути на формування та реалізацію бюджетної програми для молоді у своєму регіоні.

Запрошуються до участі представники молодіжних громадських організацій, молодіжні лідери, які працюють із відстоюванням інтересів молоді, мотивовані у тематиці семінару та реалізації ініціатив у своєму регіоні.

Реєстрація учасників відбувається до 18 червня 2016 року.

Для участі необхідно зареєструватися в он-лайн формі за посиланням (http://goo.gl/forms/miQXsw80GpqFY9sf1), за результатами чого здійснюватиметься відбір.

Учасникам з інших міст забезпечується проживання на час проведення заходу. Витрати на проїзд відшкодовують організатори у межах вартості потягу купе. Відшкодування транспортних витрат відбувається за наявності квитків в обидві сторони проїзду.

Контактна інформація щодо заходу: Ярослав Хауляк, 0969572585, 0992750240, cga@lawngo.net.

Захід проводиться ГО «Центр громадської адвокатури» у рамках проекту «Залучення у бюджетний процес через активну і компетентну участь громадськості», що реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в України. 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  11

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


  ADS: