Портал "Юрист НГО"
LAWNGO.net


Чи може релігійна організація проводити благодійні акції для дітей за місцем проживання?

 

Відповідно до статті 23 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації», релігійна організація може здійснювати добродійну діяльність та милосердя як самостійно, так і через громадські фонди.

© Портал "Юрист НГО"
LAWNGO.net